Trollbeads kaklarota

Sveikas!

 

Es esmu Trollbeads fane. Diemžēl pie mums var iegādāties tikai līdzīgo Pandora. Pandoras pērlītes der Trollbeads rokassprādzei, bet ne otrādi. Šajā rakstā vēlos jums parādīt dažādas variācijas Mainot pērlītes un sudraba elementus, no vienas kaklarotas var uztaisīt dažādas un pieskaņot pie dažādiem apģērbiem un stiliem.

Sāku es ar savu pērlīšu kolekciju, šeit ir viss nepieciešamais, lai variētu un izveidotu kaklarotas, visus elementus, gan es neizmantoju. Man palīdz elegantā Gvineta Paltrova, kura šeit ļoti manuprāt iederas.

beads1

 

Šis ir romantisks variants ar sirsniņu centrā, tādēļ arī izvēlējos sarkanas krāsas, kaklarota būs gara, ši ir gandrīz līdz nabiņai.

beads2

beads3

Nākamais veids kā nēsāt kaklarotu ir ar aiztaisāmo, šādi kaklarota ir īsāka, piegulošāka kakla līnijai. Arī izvēlējos sarkanas bumbiņas, jo viņas no manas kolekcijas ir daudz maz līdzīgākās. Esmu redzējusi video, kur abās pusēs liek identiskas pērlītes, arī ļoti skaisti. Man vienādu pērlīšu nav, katra ir savādāka.

beads4

beads5

 

Šeit kaklarota ar zilu pērlīti un ābeļu ziediem vienkārši ievērtiem garā kaklarotā līdz nabiņai.

beads6 beads7

Tālāk parādu, kā saīsinu kaklarotu, lai  skaistās pērlītes būtu redzamas augstāk, piemēram, kad gribas izcelt dekoltē zonu. Uztaisu tad vienkāršu mezgliņu, kuru pēc tam var atpiņķerēt vaļā.

beads8 beads9

 

Ceru, ka jums bija interesanti apskatīties šīs idejas no manām Trollbeads pērlītēm.

 

Jauku vakaru!

 

A.