OOTD River Island

Sveikas,

Šonedēļ iegāju River Island veikalā, vienmēr tur viss ir izpirkts (vismaz mans izmērs ), it kā meitenes jau pirms veikala atvēršanas stāvētu un medītu jaunās kolekcijas. Bet tur ir daudz kas interesants un neparasts.

Nedaudz par kleitu:

Kleita ir gaisīga, pelēka un ar zelta un sudraba pavedieniem, tas priekš manis bija neparasts pirkums. Sākumā to kleitu nesapratu un mājās apgāju to ar līkumu. Bet tad pēkšņi iemīlēju un sapratu, ka ar garajiem zābakiem un ādas jaciņu ir mmm. Slēptais rāvējslēdzējs mēdz ieķerties oderē, vai odere rāvējslēdzējā. Divas dienas atpakaļ rāvējslēdzējs tā ieķērās oderē, ka vakarā nevarēju kleitu novilkt. Par cik gulēju viena hehe, domāju, ka jāiet gulēt kleitā, no rīta jāmeklē kādu kas var mani izģērbt. Bet nu nenoturējos un pārgriezu oderi ar šķērēm, lai tieku no kleitas laukā, no ārpuses vismaz nekas nav redzams.

Cepure:

Šī gan bija love no pirmā acu skatiena, biju jau redzējusi dažām blogerēm līdzīgu cepuri no H&M. Kad ieraudzīju šo River Island, samaksāju un palūdzu, lai nogriež birku un palēkdamies cauri veikalam gāju jau ar jauno cepuri galvā.

Ādas jaciņa:

Man apnika dermantīnas jakas, kuras jau pēc pāris mēnešiem sāk lobīties. Biju ādas jaciņas meklējumos un atradu ideālo jaciņu Mango. Kādēļ es to nopirku, jo kad turēju to rokās un šaubījos vai pirkt, vēl viena sieviete uz to bija uzlikusi aci. Sapratu, ka neatdošu to nevienam.

Zābaki:

Aldo zābaki, kurus vēl nesu iešūt uz Elegantu, jo man bija par lielu. Dievinu šos zābakus. Nēsāju tādus garos zābakus pēdējos 10 gadus, tikai tagad, beidzot, kad tie ir oficiāli modē, tie ir vieglāk pieejami un par to priecājos.

Cepure: River Island

Ādas jaciņa: Mango

Kleita: River Island

Zābaki: Aldo

Rotas: Pandora, Thomas Sabo

Kā jums patīk tādas cepures? Vai tā atkal ir modes lieta? Ko domājat par šādiem zābakiem?

 

Jauku dienu!

A.

2 Comments