Melna pieguļoša trikotāžas kleita un ASOS.com

Sveikas!

Šoreiz par apģērbu, par melno pieguļošo triotāžas kleitiņu ar augsto krāgu, kura ir universāla un piestāv dažādiem pasākumiem. Manējā ir pirkta asos.com un to es pati saīsināju, jo garums bija riktīgs midi, bet man patīk, ja redz celīšus, pie tam manuprāt es esmu pārāk īsa auguma, lai nesātu midi.

IMG_5916Kleita labi izskatās gan bez papēžiem ikdienai, gan tad, kad īsti nevar saprast ko vilkt ziemā uz kādu saviesīgu pasākumu un negribas nosalt. Tad tik pievilku klāt garos zābakus uz papēža un viss. Kleita lieliski izceļ augumu, bet tajā pašā laikā neparāda par daudz.image1xlŠāda kleitas oriģinālā versija uz modeles, pirms es to saīsināju. Pirkta asos.com. Diemžēl tā jau ir izpirkta.

IMG_5924Trīs melnas, pieklājīga garuma melnās trikotāžas kleitiņas nopērkamas asos.com. No kreisās puses kleita ar savītu kakla daļu,  New Look melnā kleitiņa, midi trikotāžas Asos kleita ar īsām piedurknēm. Manuprāt visas šīs kleitas vienlīdz labi izskatīsies ar kurpēm, zābakiem uz papēža un bez papēža. Melnai kleitai var pievienot dažādus krāsainus un spilgtus aksesuārus. Piemēram, rotaslietas, jostiņas un šallītes. Zeķubikses var būt gan melnas, gan piemēram miesas krāsas, tas uzreiz padarīs koptēlu seksīgāku un vairāk izcels kājas. Mati var būt gan sasprausti copītē, gan izlaisti. Šīs kleitas ir piemērotas gan korporatīvajiem pasākumiem gan vakara iziešanai. Šallīti es vairāk vilku tādēļ, ka kleita ir pieguļoša un, lai pa dienu darbā drusku noslēptu formas. Kas vēl pozitīvi, šāda veida kleita labi izskatīsies gan rudenī ar īso dūnu jaciņu, īso ādas jaciņu un klasisko gaiši brūno trenci. Ziemā nebūs dīvaini novilkt kažoku vai biezo ziemas pufaiku, kad apakšā būs šī kleita. Ļoti, ļoti labs apģērba gabals!

IMG_5925Šīs melnās kleitiņas no asos.com nēsājamas ar kurpēm un nebūs tik universālas, vairāk svinīgākam izgājienam. No kreisās puses – šī gan ir tumši zila, bet ar skaistu mežģīni izgriezuma vietā, vidējā attēlā  kleita klasiska un universāla, labājā malā drosmīgāka kleita no River Island ar tik ļoti moderno ādas imitāciju.

Par kleitām no asos.com. Es personīgi esmu daudz sūtījusi kleitas no asos.com, īpaši man patīk iepirkties uz atlaidēm. Es vienmēr ņemu 8 izmēru un tas man der ideāli. Visvairāk man patīk Asos brends, jo tajā nekad neesmu iegrābusies. Asos brends vienmēr atbildīs izmēram, uz to var paļauties.

Vēl piebilde, ja nepatīk melnas kleitas, tad ļoti dievīgas kombinācijas ir ziedu apdrukas uz melna fona, ar tādu kleitu arī nekad nenošausiet greizi.

Kādas ir jūsu attiecības ar mazo melno kleitiņu? Vai jūsu garderobē ir šāda kleita? Vai uzskatat to par universālu apgērba gabalu? Vai  varbūt melna krāsa nepatīk?

Aija

10 Comments