Kažoki, kažoki, kažociņi (mākslīgie) | Faux fur jackets

Sveikas!

Iestājoties vēsākam laikam, dāmas sāk lūkot pēc kažokādām. Ir patīkami iegrimt tāda mīkstā materiālā. Pirkt mākslīgu vai īstu kažoku – kāda kurai ir pārliecība un kāds budžets. Šoreiz par mākslīgajiem kažociņiem. Manuprāt arī tiem nav ne vainas, un ceļojot ir mazāka iespējamība, ka dabas aizstāvji aplies ar krāsu. Mākslīgo kažociņu ir arī vieglāk kopt, personīgi es savu balto nenesu  uz ķīmisko tīrītavu, bet gan mazgāju veļasmašīnā. Atrādīšu jums pāris piemērus mākslīgajiem kažociņiem, kurus var nopirkt mūsu veikalos. Izstaigāju tirdzniecības centru Spice, man visvairāk iepatikās Zara piedāvājums, jo cenas arī ir pieejamas. Pēc taustes šie kažociņi ir mīksti un labas kvalitātes. Īsāki derēs nēsāšanai tieši tagad un tām, kuras braukā ar mašīnu. Vēsākam laikam var izvēlēties garāku kažokādas jaciņu.

IMG_3420

Skaists, balts kažociņš. Pliks kakliņš, tādēļ jāpadomā par šallīti. Šis arī būs biežāk jāmazgā kā tumšais materiāls, tas saīsina jaciņas kalpošanas laiku.
IMG_3421

Cenas visiem īsajiem kažociņiem veikalā Zara ir 79.95 EUR.

IMG_3422

Šis izskatās silts, jo tam ir apkaklīte. Krāsa nav balta, bet  nav arī pavisam tumša, ar košu šalli  vai sarkaniem cimdiņiem būtu pa pirmo.
IMG_3425Esmu iemīlējusies šajā kažociņā, šo materiālu gribētos taustīt vēl un vēl, ja man tāds būtu es to nēsātu visur.

IMG_342399,95 EUR maksāja garā mākslīgā kažoka jaciņa.

IMG_3424IMG_3419Šāda ir mana baltā mākslīgā kažoka jaciņa.

Kāda jums attieksme pret kažokādām? Vienaldzīga vai arī jums jau pašām ir kāda mīļa jaciņa?

A.

6 Comments