Boyfriend džemperis – mīļākais apģērbs OOTD

Sveikas!

Boyfriend_sweater

Es ceru, ka šodiena jums pavadīta lieliski! Mans rīts iesākās neierasti agri brīvdienām, paspēju nolakot sarkanus nagus, jo šodien ar meitenēm devos brančā un dresscode mums bija sarkani nagi. Brančā bijām Hotel Opera Aspazijas bulvārī 33. Iesaku visiem, jo bija liela ēdienu izvēle, viss garšīgs un kvalitatīvs. Mīļš paldies draudzenei par dāvanu no ceļojuma – roku krēms ar īstiem Nāves jūras minerāliem no Izraēlas, par šo krēmu noteikti būs atsevišķs raksts manā blogā!

Beauty_blogger_nailsPar cik ārā ir tāds laiks, ka vējš mani nes uz priekšu un man nemaz nav jāiet, nolēmu uztaisīt neierastu OOTD rakstu, par kuru esmu sajūsmā un manām draudzenēm arī patika! Uz branču aizņēmos drauga silto, jauno un superīgo džemperi. Lai nedaudz padarītu tēlu sievišķīgāku pievilku ādas efekta bikses no River Island un zābakus uz papēža no Chester. Makeup uzklāju vienkāršu un nemanāmu, lai izskats būtu pēc iespējas dabīgāks.

Boyfriend_sweater_cozy Boyfriend_sweaterDžemperī man bija supersilti un mīlīgi! Jauku jums atlikušo vakaru!

 

Vai aizņematies no sava vīrieša kādu apģērba gabalu? Tagad moderns stils ir boyfriend jeans, kādas ir jūsu domas par to? Vai esat iecienījušas kādas branča vietas?

 

Aija

10 Comments