Winged eye makeup jeb kaķacis

Sveikas!

 

Šodien es mācos ievilkt koķetas līnijas acs stūrīšos, tas nav viegli! Labā acs padodas uzreiz, bet kreiso dabūju labot vairākas reizes. Labs palīgs ir palielināmais spogulis, bez palielināmā spoguļa manuprāt ievilkt garāku līniju virs acs ir grūti. Krāsojot acu ēnas, parasti cenšos ievērot principu, gaišākā ēna pa visu plakstiņu un tumšākā ēna acs ārējā stūrīti. Šodien atcerējos skolas laikus, kad tā neiespringu, ja bija ēna, tad vienā krāsa un pa visu plakstiņu. Sāku domāt, kādēļ gan es izdomāju, ka tā vairs nedrīkst staigāt, manuprāt ikdienai ļoti piemēroti. Vēl viens knifiņš acu kontūrlīnija, īpaši pagarinātā kontūrlīnija neizskatīsies labi uz plikiem plakstiņiem. Plakstiņu pirms tam obligāti vajag ietonēt vismaz ar kādu brūnīgu vai bēšīgu acu ēnu.

Sāku ar to, ka sejas toni drusku izlīdzināju ar Chanel Vitalumiere Aqua 30 Beige un vaidziņus ietonēju ar Inglot sārtumu Nr. 62.  Palīgā ņēmu Chanel ēnas Les 4 Ombres tonī 39 Raffinement, izmantoju tikai to ēnu, kura ir kreisajā apakšējā stūrī. Iztušēt ēnas līnijas man palīdzēja Drogās pirktā otiņa No8 Eyes. Pagarināto līniju ievilku ar Catrice Liquid Liner Waterproof. Tuša  ir no Oriflame ar nosaukumu VolumeBuild Maskara.

Makeup1

 

Šāds make up man izdevās, manuprāt pagarinātā līnija sanāca diezgan labi priekš iesācējas. Grūti salīdzināt Catrice laineri ar citu firmu laineriem, bet šim pigmentācija ir laba, uzklāšana diezgan viegla, noturība gan nav, jo viegli varēju notīrīt ar micelāro ūdeni, tas varbūt arī ir pluss, jo iesācējiem ir vieglāk savu darbu izlabot. Acu ēna ar mirdzumu glābj situāciju, dēļ atstarojošiem pigmentiem var nēsāt arī vienu pašu.

Makeup2

makeup3

 

Kā jums veicās ar pagarināto acu līniju?

 

A.