Victoria’s Secret|Glam and go portable makeup palettes review

Sveikas!

Vēlos jums atrādīt Victoria’s Secret kosmētikas paleti, kura pāris dienas atpakaļ nonāca manās rokās. Mīļš paldies manai draudzenei, kura man to atveda no ārzemēm. Paleti izvēlējos Skype video zvanā, man vēl nebija bijusi tāda virtuāla iepirkšanās  un tas bija jautri. No vairākām ēnu paletēm izvēlējos tieši šo, jo šai ir mazāka palete, kuru var nēsāt līdzi un mainīt saturu pēc noskaņojuma. Līdzīgi kā citām kosmētikas firmām, var sakombinēt paleti pēc sava noskaņojuma, tērpa un vēlmēm. Rakstā atrādīšu jums krāsas, centos paleti īpaši neaiztikt kamēr nebiju safotografējusi un tas man bija ļoti grūti, jo man gribējās visu ātrāk uzkrāsot un izmēģināt. Manuprāt ļoti labs un interesants pirkums.

1

Iekšā ir 16 acu ēnas, 4 vaigu sārtumi, 2 mini acu zīmuļi, 3 mini lūpu spīdumi un viena palete.

2

Šādi izskatās atvērtā veidā, kreisajā pusē ir pamācības katram izskatam un labajā pusē kosmētika.

3

Violet Crush palete – skaisti violeti toņi, man ļoti patīk tonis #3, manuprāt tāds piesātināts un skaists. Ēnas ir krēmīgas un pigmentētas, bet drūpošas gan.

4

Wildly Neutral – brūnie toņi ikdienas makeup. Manuprāt ar šo paleti var izveidot diezgan intensīvu un tumšu krāsojumu. Ja neizmanto toni #3, tad ļoti labs un viegls ikdienas gaitām.

5

Shimmer & Smoke – šī paletīte pagaidām ir visvairāk iekarojusi manu sirdi. #4 un #1 ir labi toņi ikdienai. Jūtu, ka šo paleti lietošu daudz ikdienā.

6

Pretty Tempting – mani drusku mulsina divi toņi no šīs paletes – #2 un #4. Man nav bijušas šādas gaiši zilas ēnas, būs vēl jāpaeksperimentē kā tās pielietot. #4 man bija pārsteigums, jo, kā jau redzat uz rokas atspīd riktīgi dzeltenā krāsā, kaut kastītē izskatās balts vai pat nedaudz rozā.

vs_blush

Vaigu sārtumi – #1 ir diezgan patumšs, šo lietošu bet uzmanīgi. #2 ir stipri par brūnu manai gaišajai ādai ziemas sezonā. #3 un #4 ir ar līdzīgu intensitāti, tikai #3 ir siltāks tonis, bet #4 ir izteikti vēss. Manuprāt man piestāv gan #3, gan #4.

vs_lipstick

Lūpu spīdumi un acu zīmulīši – es nelietoju brūnus acu zīmuļus acīm, tādēļ šo brūno varētu izmantot uzacu iekrāsošanai. Melnais zīmulis – bez komentāriem, šo lietošu ikdienā. Lūpu spīdumiem man patīk visi toņi. Smarža lūpu spīdumiem ir neuzbāzīga, tie ir bez garšas un mitrina lūpas, bet nav noturīgi.

7

Šādi es aizpildīju paleti, kura domāta nēsāšanai kosmētikas maciņā- līdzi var paņemt vienu acu ēnu paleti, vaigu sārtumu, divus lūpu spīdumus un vienu zīmulīti. Otiņu gan es izņēmu laukā, jo aizverot kastīti, tā braukā pa visu saturu, bojājot ēnas un vaigu sārtumu.

Patrenēšos ar dažādiem makeup un nākotnē atrādīšu kā izskatās uz actiņām un koptēlā.

Cena: 31 EUR

Kur var nopirkt: VS veikalos ārzemēs

Mans vērtējums: Man patīk, jo patīk viss, kas ir no VS. Nav profesionālā kosmētika, bet ikdienai pietiekami laba.

Kā jūs vērtējat šādas paletes?

A.