Rudens sajūtās – manikīrs, pirkumi, OTD

Sveikas!

 

Rudens ir pienācis pēkšņi un nemanot, izskatās, ka vasarai pagaidām var teikt atā. Es dievinu vasaras, bet rudenim arī ir sava burvība, tāpat kā katram gadalaikam. Līdz ar to arī dažas izmaiņas skaistuma produktos, roku krēms kļūst aktuāls, var droši uzvilkt biezās, melnās zeķubikses, vieglās smaržas nomainīt pret ko smagāku un saldāku. Savas rudens sajūtas sāku ar geliš manikīru un pedikīru. Pedikīru izvēlējos klasisko franču. Manikīram izvēlējos disko super spīdīgus nagus kā mazas saulītes. Apskatot paleti, nekļūdīgi pirmais, kas iekrita acīs bija šis tonis vai vienkārši spīdumi. Manikīre teica, ka pēdējās nedēļas laikā šis tonis ir kļuvis ļoti pieprasīts, laikam visas ilgojas pēc saulītes. Nedaudz griež acīs? Uhhh! Bet I like it!

IMG_2194

Tālāk, skaistuma produkti, kuri kļuvušī nepieciešami – Jeunesse roku krēms ar mango smaržu un Nivea karameļu sviests lūpām.

kosmetika

Šajās brīvdienās izstaigāju veikalus savu ideālo rudens zābaciņu meklējumos. Gribēju īsus, bez papēža, ikdienai, bet nezaudējot sievišķību un jā, protams ērtus un kvalitatīvus. Hmmm, tādas standarta prasības apaviem. Izstaigājot veikalus paliku pie šiem no Chester, kuri kaut no malas izskatās diezgan kovbojiski, bet nekā tamlīdzīga! Ļoti sievišķīgi uz kājiņas un domāju nēsāt gan ar biksēm gan ar svārkiem.

zabaki

Te esmu sakombinējusi savu rītdienas apģērbu, dievinu dienu iepriekš izdomāt ko es vilkšu, kā jutīšos tajā apģērbā, kāds man noskaņojums, kas pa dienu būs jādara, kādi būs laika apstākļi. Man tā ir kā ikdienas meditācija. Šādi rīt domāju apģērbties uz darbu – melnās biezās zeķubikses (sola lietu un tikai +16), jaunie zābaciņi, zilas krāsas balonveida motivi svārciņi no blīva materiāla, melna atlasa blūzīte ar mežģīņu puķītēm no H&M, iemīļotā motivi ādas jaka, kura ir mana sabiedrotā jau vairākas sezonas, LV speedy bag, Trollbeads rokassprādze, Paco Rabanne Black Xs smaržas, kurām ir izteikts riekstu aromāts. Safotogrāfēju visu kopā, pašlaik mājās savu tēlu redzu spogulī tikai līdz viduklim, nav lielā spoguļa, darbā pa īstam varēšu novērtēt kā viss kopā izsktās, bet manuprāt ļoti labi.

OTD

Šodien mūsu mājās ir ienācis jauns ziņkārīgs un bailīgs iemītnieks. “Mans vārds ir Shady, esmu dikti mīlīga un man patīk spēlēties. Saimnieks mani mīl un uzdāvināja man dimantu kaklarotu. Ņau!”

ShadyKādas ir jūsu rudens noskaņas? Jauku rudens laiku!

AA.

4 Comments