Rudens makeup

Sveikas!

Burvīga brīvdiena! Pamodos, noskatījos Revenge 4.sēriju un gultā ēdu saldējumu no lielās kastes. Tādēļ arī nebija slinkums no rīta uzlikt Planeta Organica augļskābju pīlingu un izveidot rudens makeup. Šajā makeup tiek izceltas uzacis un lūpas. Uzacis iekrāsoju tumšākas nekā parasti un lūpas nokrāsoju tumšā ogu tonī. Šoreiz uzlīmēju arī mākslīgās skropstas. Man ļoti patīk mākslīgās skropstas, es nenēsāju tās katru dienu, bet labprāt tā darītu. Seju atstāju pēc iespējas vienkāršāku – nedaudz izgaismotāja zem acīm un bronzeris kontūrēšanai. Acīm nelietoju pierasto melno kontūrzīmuli. Acs kustīgajā daļā uzklāju gaišas, mirdzošas acu ēnas un acs locījuma līniju iezīmēju ar to pašu bronzeri, kuru lietoju konturēšanai.

1

Viss pēc kārtas… Šis ir pats sākums. Mana seja bez kripatiņas makeup un es pati vēl rīta halātā.

seja

Sejas ādu sagatavoju šādi – nomazgāju ar Guinot putiņām, tad uz 10min uzliku Planeta Organica augļskābju pīlingu (šo pīlingu es klāju uz sausa ādas, man patīk tā gludā sajūtas, kas ir pēc nomazgāšanas, krēmi labi iesūcās un kosmētika klājas ļoti gludi), uz sejas uzklāju Bioderma mitrinošu sejas krēmu un ap acīm Avene acu krēmu.

seja2

Uzklāju tonālo krēmu L’oreal True Match tonī #N4, sīkāka atsauksme par tonālo krēmu šeit. Ar Inglot izgaismotāju tonī #53, koriģēju tumšos lokus zem acīm, atsauksme šeit. Ar Elf pūdera otu T zonā uzklāju MaxFaxtor pūderi tonī #02 Ivory. Ar Chanel pūderi Les Beiges #30, kuru krāsas dēļ uztveru kā bronzeri, nedaudz konturēju vaigu kaulus.

acis

Acs locījuma līniju iezīmēju ar Chanel pūderi (bronzeri) Les Beiges tonī #30, jo vēlējos iegūt dabīgu, atvērtu acu efektu, palīgā ņēmu Ecotools otiņu un Drogās nopērkamo acu ēnu otiņu. Plakstiņa kustīgo daļu iezīmēju ar Victorias Secret paletes gaišāko toni, VS acu ēnu paletes atsauksme šeit. Chanel ēnas tonī #39 Raffinement izmantoju tikai, lai ar matēto brūno krāsu un Body Shop slīpās otiņas palīdzību, iezīmētu biezākas uzacis. Pielīmēju Depend Chole mākslīgās skropstas. Šoreiz neizmantoju nekādu acu zīmuli un neierāmēju acis, jo vēlējos iegūt pēc iespējas atvērtu acu skatienu. Pietiekamu dramatismu izskatā rada pieliekamās skropstas, izteiksmīgās uzacis un tumšās lūpas. Tādēļ izvēlējos nelietot arī vaigu sārtumu.

lupas

Lūpām Catrice lūpu krāsa tonī #340 Berry Bradshaw un Catrice zīmulis tonī #030 Berryson Ford, atsauksme šeit.

 

2

4Šāds gala rezultāts, gatava doties ārā no mājas.

 Vai jūs bieži lietojat mākslīgās skropstas?

 

A.

10 Comments