Rituals… Sakura Sugar scrub Organic Rice & Cherry Blossom

Sveikas,

Šoreiz par vienu skrubīti no Rituals… kurš man ir no vasaras, nerakstīju, jo pie mums vēl šāda veikala nebija un man likās, ka nevajag veltīgi kaitināt dāmas. Bet Rituals beidzot ir pie mums un tas ir diezgan jauki. Gribēju ieiet Rituals elvē mājas lapā, bet ziniet tāda nepastāv, tikai apbedīšanas birojs zem tādas adreses, domāju, ka pēc Rituals veikala Latvijā atvēršanas tā mājas lapa varētu būt dīvaini daudz apmeklēta. Pareizā Rituals… mājas lapa šeit.

Beauty_blogger_Aija

Lai nu kā, ņemu šo jauko brīnumu ar svaru 375 g, kurš vienreiz netīšām man dušā uzkrita uz kājas…dabūju zilumu uz kāju pirkstiņiem, tas bija sāpīgi. Es pat skaļi iebļāvos no dušas, un apvainojos par to, ka draugs neskrēja mani glābt, viņš iedomājas, ka es dziedu..wtf??? Es bļāvu, jo bundža tiešām ir smaga!

IMG_5643

Ražotājs apgalvo, ka šajā skrubī ir organiskā cukura un mīkstinošu eļļu apvienojums. Izveidots, lai barotu pat vissausāko ādu. Sastāvā rīsu piens un smaržo pēc Japānas ķiršu ziediem. Lietot vienu līdz divas reizes nedēļā, lai iegūtu maigu un veselīgi mirdzošu ādu.

IMG_5640Manas domas ir tādas, ka skrubis smaržo fantastiski, kaut man šad un tad domas mainās vai man patīk tik spēcīgi aromāti. Bet šajā brīdī man patīk, pēc dušas smarža saglabājas vēl uz ādas, bet nav uzbāzīgi un man netraucē un galva nesāp. Skrubis diezgan abrazīvs un diezgan eļļains, pēc skrubēšanās, noskalojoties ar ūdeni, eļļainā sajūta vēl paliek, bet noslaukoties ar dvieli, nejūtos eļļaina vai netīra. Grūti spriest cik produkts ekonomisks, varbūt vienā reizē to var lietot mazāk, bet man patīk daudz un ar baudu.

Kur nopirkt šo brīnumu: Riga Plaza ir Rituals…

Cena: 20 EUR

Vai fanojat par Rituals produktiem? Kuri Rituals produkti ir jūsu favorīti? Vai mēģinājāt kādu no Rituals dušas želejām baloniņā?

Aija

5 Comments