Rituals… Dušas želeja

Sveikas!

Vasarā mums bija roadtrip pāri visai Eiropai, kā pēdējais galapunkts pirms mājām bija Nīderlande. Draugi no Nīderlandes iepazīstināja mūs ar foršu produktu – Rituals… dušas želeju. Smaržo pasakaini, maigas putas, skaists un neierasts iepakojums… Izmēģinājām šo želeju pie draugiem mājās un nākamajā dienā steidzām uz tuvāko veikalu pēc šī brīnuma. Veikals bija interesants, tikko ienākot veikalā mums visiem piedāvāja iedzert viņu īpašo SPA tēju, turpat iespēja izmēģināt visus produktus, veikala noformējums bija glīts. Veikalā ir nopērkamas gan smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi, smaržkociņi mājai un tējas.

511Šādi želeja izskatās tikko iepūsta plaukstā, nevaru ar otru roku paspēt nofotogrāfēt, jo tā acumirklī pārvēršas putās.

1111

Šādas putas rodas saskaroties ar ūdeni

Palasot par pašu uzņēmumu uzzināju, ka tas ir izveidots 2000.gadā Nīderlandē. Nīderlandē ir šis zīmols ir plaši izplatīts, kā arī nopērkams citur Eiropā, diemžēl tikai ne pie mums. Šim zīmolam ir arī interneta veikals, bet nesūta uz Latviju. Ja pie jums kāds brauc ciemos no Nīderlandes varat palūgt, lai jums atved šo želeju, tiešām patīkams nieciņš. Vairāk informācijas šeit.

 

A.

 

 

 

One Comment