Review: L’oreal True Match tonālais krēms

Sveikas!

 

Gribu pastāstīt par tonālo krēmu, kuru pašlaik lietoju. Tas ir L’oreal True Match tonī N4.

IMG_3706

Ko apgalvo ražotājs: Tonālais krēms True Match ir pieejams ādas nokrāsai precīzi atbilstošos toņos silto, vēso un neitrālo toņu gammā. Tas ideāli atbilst ādas krāsai un faktūrai, un tā krēmveida mikrodaļiņu tekstūra maskē ādas nepilnības. Rezultāts ir dabisks izskats, ādas nokrāsai precīzi atbilstošs tonis un izcila maskējoša iedarbība bez pārmērīga grima efekta. Perfekti saplūst un harmonizē ar sejas toni un tekstūru. True Match ir vispilnīgākā formula, kas izstrādāta, lai barotu ādu. Bagātināts ar B, E vitamīniem un glicerīnu, lai āda būtu veselīga un starojoša. Nesatur eļļas un smaržvielas, neaizsprosto poras.

Manas domas:

Toņu izvēle Latvijā ir ļoti minimāla, tikai 10 toņi. Tonālo krēmu kodi atšifrējas šādi: C – vēsa toņa sejas ādai ar rozā apakštoni, W – silta toņa sejas ādai ar dzeltenu apakštoni, N – neitrālam sejas tonim. Esmu pārliecināta, ka manai ādai ir izteikti dzeltens apakštonis, bet es izvēlējos toni N4 Beige. Es neteiktu, ka N4 ir neitrāls, tas noteikti ir ar dzeltenu apakštoni tonālais krēms. Šis tonālais krēms padara seju diezgan dzeltenu, bet izpludinot ir ok.

Iepakojums ir patīkams, stikla pudelīte ir smaga un ērta, korķītis turās virsū labi, pumpītis palīdz labi dozēt tonālo un nekas neiet pa gaisu.

Uzklāšana ir vienkārša, apakšā obligāti lieku mitrinošu krēmu, citādi āda uzsūc tonālo līdzekli kā sūklis un es nespēju to iztušēt. Kad apakšā ir mitrinošs krēms, tad tonālais krēms viegli klājās, uzmanība jāpievērš ap degunu, acīm un zonās, kur ir lielākas poras. Tonālo droši var klāt vairākās kārtās, kad viena kārta šķiet par maz, tad droši var klāt vēl vienu kārtu pa virsu un tad tas labāk nosedz. Tonālais mīl saķerties uzacu matiņos, to no turienes nevar dabūt laukā. Palielinājumā spogulī redzu, ka tonālais klājas švīkās, tas neveido vienmērīgu klājumu. Piemēram, ja salīdzinu ar Chanel Vita Lumiere Aqua, tas kā ūdentiņš izlīdzinās uz sejas, iesūcās un nerada švīkas, tas vienkārši ir, kaut nav pamanāms. Tādēl secinu, ka varbūt pigments nav tik izteikts L’oreal un tas arī ilgāk žūst uz sejas. Tāpēc iesaku!!! Ļaujiet tonālajam nožūt un tikai tad klājiet vaigu sārtumu, citādi dabūsiet sārtu pleķi uz vaiga, kuru nebūs iespējams iztušēt. Vai arī vaidziņus vajadzētu piepūderēt, tad pūderveida līdzekļus ir vieglāk iztušēt.

Finišs nav ne matēts, ne īsti spīdīgs, tāds smags un taukains, prasās pūderis T zonā vismaz.

Sedzamība ir laba, ar plānu kārtiņu pietiek, lai nosegtu nelielus defektus kā, piemēram, pumpu rētiņas, kādus pleķīšus. Sausu laukumu man uz sejas nav, tādēļ grūti komentēt. Sedzamību es pat drosmīgi varētu salīdzināt ar MUFE HD tonālo.  Sedzamība un efekts man ļoti  patīk. Varbūt atšķiras MUFE un L’oreal tonālo līdzekļu īpašības, bet pirmā sajūta pēc uzklāšanas ir līdzīga. L’oreal tonālais seju padara diezgan plakanu, prasās pēc izgaismotāja zem acīm un vaigu sārtuma.

Tekstūra ir eļļaina, lai ko arī teiktu ražotājs, ka nav eļļas…nu ir! Es jūtu eļļu, jo poras vairāk aizsprostojas un pēc šī tonālā lietošanas man īpaši jādomā par sejas attīrīšanu vakaros. Biežāk jāliek augļskābes, maskas, skrubjus. Arī pa kādai pumpiņai uzmetas biežāk, kopš lietoju šo tonālo krēmu.

Noturība ir atbilstoša manai taukainajai sejas ādai, ik pēc 2 stundām susinu seju ar zīdpapīru un uzklāju pūderi. Bez pūdera būtu katastrofa, jo tas vienkārši kūst no sejas. Ar pūder ir tīri ok, viss paliek savās vietās. Darba dienas beigās, gan krāsojums jau ir pabalējis. Bet tas man ir gandrīz ar visiem tonālajiem krēmiem.

Par cenu, kuru nopirku šo tonālo krēmu drogās uz atlaidēm ~8 EUR, es nevaru sūdzēties par kvalitāti. Kvalitāte atbilst cenai.

 

IMG_3707

IMG_3710

Vēl varat mēģināt paspēt pasūtīt bezmaksas paraugu šeit. Rakstīts, ka izsūta pēc akcijas beigām, kas ir 20.oktobris, bet pasūtījuma forma vēl darbojas.

 

Jauku dienu!

 

A.

 

 P.S. Tonālo krēmu iegādājos par savu naudu, esmu izteikusi savas domas, jo man bija interesanti padalīties.

Tags:
One Comment