Pūdergaldiņš Lazy

Sveikas!

 

Šoreiz gribu parunāt par pūdergaldiņiem un parādīt savējo kā es glabāju kosmētiku. Brīdināšu, ka uzskatu, ka priekš skaistuma blogeres kosmētikas man nav daudz. Pirms sāku rakstīt blogu, kosmētikas bija uz pusi mazāk. Man nepatīk doma, ja stāv kosmētika, kura tiek izmantota reti. Jau lēnām pierodu pie domas, ka nav obligāti jānosprauž mērķis visas nopirktās ēnas izlietot, citādi tas man atņem prieku. Saprotu, ka lietas vienkārši ir, tās jālieto un jāpriecājas. Kaut ko lietoju biežāk un kaut ko retāk. Tātad, mans pūdergaldiņš ir no Nakts Mēbelēm kolekcijas Lazy.

lazy_collection_12-743x450

Pūdergaldiņš no Lazy kolekcijas. Bilde ņemta no šejienes. Nakts Mēbeles mājas lapā nav bilde, kur pūdergaldiņš būtu viens pats.

1

Šādi izskatās mans pūdergaldiņš darbībā. Pagaidām atrodas viesistabā, vēlāk vajadzētu pārnest uz guļamistabu. Ja ieskatās, tad spogulī var redzēt guļošu zvēru, tā ir kaķenīte Shady. Kreisajā pusē glabājas visas otas kas man ir. Otas ikdienai pietiek, bet tagad jūtu, ka ja gribu izmēģināt kādu jaunu acu makeup otiņu man ir par maz. Pa vidu glabājas salvetes, mitrinošs krēms, micelārais ūdens, palielināmais spogulis, vates kociņi, vates diski, rotaslietas. Labajā pusē ir VS acu ēnu palete un zem tās kastīte, kurā glabāju nagu lakas, acu zīmuļi un lūpu produkti.

3

Pūdergaldiņam ir ērta atvilkne, kura gan nav pārāk dziļa, bet šo to tur var paslēpt. Man pagaidām nav atvilktnes sadalītāji, tādēļ viss stāv brīvi iekšā. Kreisajā pusē Chanel kastītes, NYX, VS un Inglot paletes. Pa vidu tonālie krēmi, maskētāji, primeris. Labajā pusē saliku papildus vates diskus, dezinfekcijas salvetes, mitrās salvetes, kosmētikas maciņu un liekās skropstas. Te nav ekstra kārtība, bet pagaidām ir tā, varbūt nākotnē atradīšu piemērotus sadalītājus, tad varēs saorganizēt ērtāk un smukāk.

2

Kastīte, kuru draudzenes uzdāvināja tējas glabāšanai. Meitenes, piedodiet, bet manai mazajai virtuvei lielā kastīte ir par lielu.  Labajā nodalījumā ir visi acu zīmuļi un acu tušas, vidējā nodalījumā lūpu krāsas, lūpu balzāmi un lūpu spīdumi, kreisajā nodalījumā visas manas nagulakas.

 Tāda mana kolekcija un pūdergaldiņš.

 

A.

 

17 Comments