Planeta Organica pīlings sejai, jeb kas izglāba manu seju

Sveikas!

Atceros savas pirmās šausmas pamatskolas beigās un vidusskolas sākumā, mēģinot dabūtu skaistu sejas ādu. Dzirdēju, ka ar sāls skrubi var iztīrīt melnos punktiņus no deguna…bet es tak iedomājos paņemt rupjo sāli…staigāju sašvīkātu seju veselu nedēļu, jo rupjais sāls vienkārši noskrāpēja man visu. Labi, ka tagad man tādām lietām nav daudz laika, kas to lai zin, kas ienāktu prātā. Pēc tam nāca tie laiki, kad bija pāris lati sejas kopšanas līdzekļiem un Černij Žemčuk skrubis sejai likās ļoti labs. Tagad gan noraustos šausmās, noteikti, ka neko tik abrazīvu vairs nesmērētu uz savas sejas. Prieks, ka ir augļskābes, prieks, ka cenas nav augstas, nav jāmeklē sāli un visādus brīnumus.

Šo līdzekli nopirku pēc blogotāju sajūsmas un man tas vienkārši gadu nomētājās skapītī, jo nelikās nekas īpašs. Kā jau vienmēr… kamēr tomēr izdomāju iedot tam otru iespēju. Pāris reizes lietojot šo pīlingu, sapratu, ka tas ir superīgs! Man jau bija pieredze ar augļskābēm pie kosmetoloģes un lietojot Dr.Wolf augļskābju krēmu.

planeta_organica

Ražotājs rekomendē šo pīlingu visiem ādas tipiem. Rakstīts, ka jālieto uz mitras ādas un jātur desmit minūtes, bet es lietoju uz sausas ādas. Pīlings noņem lieko, atmirušo ādu un padaru seju gludu. Pēc šāda pīlinga krēmi uzsūcas daudz labāk un tonālais klājas vieglāk. Augļskābes palīdz regulēt tauku izdalīšanos, tādēļ seja mazāk taukojas. Nevajag pārspīlēt, divas reizes nedēļā lietot šo pīlingu ir pilnīgi pietiekami. Kad man ir mazāk laika, ņemu šo līdzekli līdzi dušā un turu uz sejas kamēr mazgāju matus. Tērējas viņš ļoti ekonomiski, cena ir iepriecinoša, jo augļskābju līdzekļi parasti ir ļoti dārgi. Žēl, ka uz pudelītes nav norādīts skābju procents.

Kur nopirkt: Siberika veikalos

Cena: no 3-5 EUR

Vai jums ir šis pīlings? Kādas atsauksmes par augļskābju pīlingiem?

 

Aija

 

5 Comments