Pirkumi – Debenhams, Guess, Artdeco, Echosline

Sveikas!

Novembra pirmā diena ir klāt. Vai tas nozīmē, ka oficiāli sākam gaidīt sniegu?  Oktobris pagāja ar 21 rakstu, ceru, ka spēšu arī turpmāk saglabāt aktivitāti, vismaz pati ļoti izbaudu papļāpāšanu ar jums! Mīļš paldies maniem 26 sekotājiem Bloglovin! Sestdiena man sanāca iepirkšanās diena. Mērķis bija veikals Guess, bet Debenhams sanāca tā netīšām pa ceļam, tā kā nebija neviens prātīgs cilvēks blakus, kas mani atturētu no pirkumiem tad nu šis tas nopirkās. Tā kā izdomāju nebraukt uz Baltic Beauty World 2014, tad pastaigāju pa tirdzniecības centriem. Tad nu sevi mierinu, ka kompensēju BBW pirkumus tirdzniecības centrā.

goodies1

Guess maciņš oranžā krāsā un ar rozā akcentu pa vidu. Šis maciņš man likās tik sievišķīgs un tā atgādināja vasaru, ka izvēlējos tieši šo. Pārējie Guess piedāvājumā bija tādi mierīgi – pelēki, bēšīgi un brūni. Ziņķārības pēc ieklīdu Debenhams un atklāju, ka Artdeco ir 20% atlaide visam, tādēļ paķēru acu ēnu bāzi par 7.16 EUR, manuprāt ļoti izdevīgs pirkums! Artdeco nagu lakām vecajos iepakojumos ir 70% atlaide, maksāja 7.95 EUR un jaunā cena ir 2.39 EUR. Tik izdevīgam Artdeco piedāvājumam es nevarēju paiet garām un paņēmu lakas toņos #45 un #246. Mans pieņēmums ir, ka Artdeco izpārdod vecā dizaina nagu lakas un tādu vairs nebūs. Protams vecais dizains nav tik šiks kā jaunajām lakām, bet jau notestēju, ka kvalitāte ir teicama arī vecajā iepakojumā. Ja gadās ieiet Debenhams, ķeriet ciet – šis tas ņemams vēl ir palicis! Prieks, ka Debenhamā man iedeva divus Bourjois CC cream paraudziņus tonī #32 Light Beige. Echos Line matu masku nopirku pie savas friezieres, jo nupat jau viens bundulis beidzās. Wella Oil draudzenei.

goodies2

Pozitīvi, ka Debenhams atstāj pakaramo, un vai tā podziņa, lai lencīte neslīd prom, nav apburoša!? Tāda maza detaļa, bet tik patīkami! Man ir šādi pakaramie mājās, izdomāju, ka jāatrod skaistas podziņas un jāpiešuj tieši tāpat klāt, lai var karināt drēbes ar lencītēm.

Kā jums pagāja sestdiena?

A.