Party like a rock star & aijassecrets Instagram

Sveikas!

Balle pagājusi, miegs izgulēts un pēdiņas atpūtušās. Šī gada darba balle bija ar devīzi – Party like a rock star. Iedomājieties oficiantus ar milzīgām grebenēm un uzkrāsotām melnām acīm. Mūs izklaidēja Linga, ēdām burgerus un dzērām alu. Rokmūzika zālē tā dārdēja, ka nebija iespējams sarunāties. Blakus zālē kolēģi dziedāja karaoke. Fotogrāfējāmies pie īstiem motocikliem. Bildes gan būs pieejamas tikai vēlāk. Interesantākais bija kolēģu tērpi….pat priekšnieku neviens nepazina, vienkārši varēja paiet garām. Biroja vadītāja pārģērbusies par Frediju Merkuriju mūs mulsināja visu vakaru, skatījāmies un brīnījāmies, kas tas par cilvēku atnācis ūsās un vai tā ir sieviete vai vīrietis. Ādas, kniedes, korsetes, melnas acis…kā tas visiem piestāvēja, izskatījās, ka visi izbaudīja šo pasākumu.

WordPress aplikācija telefonā vakar mani drusku pievīla, tādēļ sanāca ielikt divus rakstus ar savus tērpu. No telefona nevarēja saprast kas ar pirmo reizi vispār ir ielādējies, tādēļ liku vēlreiz.

beauty_bloggerManikīrs – es jau zināju, ka gribu melnus nagus pie sava tērpa. Pēdējā brīdī tapa arī ideja vienu nagu noklāt ar akmentiņiem, manuprāt sanāca ļoti lieliski. Šis ir gelish nav melns, bet gan ļoti tumšā tonī.

beauty_blogger2

Mati – biju plānojusi iet ar perfekti iztaisnotiem, gludiem un dabīgi spīdīgiem matiem. Mana frieziere mani pārliecināja, ka pie kleitas tomēr jāuztaisa nelielas lokas. Esmu priecīga par šo viņas ideju, jo tas piešķīra svinīgumu manam tēlam.

Makeup – krāsoju es sevi pati. Fiksēju seju gan pirms, gan pēc tonālā ar Mac fiksātoru. Klāju vienā kārtā Chanel tonālo Beige40. Izmantoju Inglot cream concealer #38, Inglot vaigu sārtumu #62. Uzacīm Artdeco zīmuli #2 un Artdeco acu ēnu bāzi, Chanel ēnas 39 Raffinement un Chanel tušu. Pieliekamās skropstiņas – Depend Cleopatra – godam noturējās visu vakaru. Lūpām spīdums Chanel #161.

beauty_blogger1

Tērpu biju jau izvēlējusies pirms mums paziņoja balles tēmu. Šis ir mākslīgās ādas topiņš un svārki no plīvura auduma.

Turpmāk varat man arī sekot Instagram :)

Aija

10 Comments