NYX|Jumbo EYE PENCIL REVIEW

Sveikas!

Pateicoties skaistuma blogerei Troya’s Land, uzzināju par NYX Jumbo Eye Pencil tonī Milk #604. Šis nav nekāds jaunums, bet manuprāt diezgan vērtīgs produkts, kurš ir pelnījis pats savu atsauksmi. Šo zīmuli var izmantot dažādos veidos – kā izgaismotāju zems uzacs, uz acs apakšējās līnijas, acu iekšējos kaktiņos un kā bāzi acu ēnām.

jumbo1

Zīmulītis ir krēmīgs un bez smaržas. Iepakojums ir no plastmasas, bet tas ir jāasina, tas nav automātisks. Lasīju citu blogeru ieteikumus, ka to 15min pirms asināšanas zīmulis jāieliek saldētāvā, tad ir vieglāk uzasināt.

Jumbo3

Labajā pusē izpludināts un kreisajā pusē uzklāts biezā kārtā.

Jumbo6

Jumbo7Izmēģināju zīmuli lietot kā bāzi. Bildē vidējie, spilgtākie toņi ir ar balto zīmuli apakšā. Var redzēt, ka tonis ir spilgts, skaists un intensīvs. Malās ir ēnas bez nekādas bāzes. Bez zīmuļa ēnas klājas caurspīdīgā kārtā un tās ir grūti uzklāt.

Noturība: lietoju NYX Milk zīmuli bez bāzes un virsū klāju acu ēnas, noturējās vairākas stundas, es teiktu, ka noturība zīmulim ir laba.

Iepakojums: ērts, vāciņš labi turas virsū, nepatīk tas, ka korpuss ir no plastmasa, vajag labu un asu zīmuļa asināmo.

Konsistence: zīmulis ir krēmīgs, bet ne pārāk. Viegli iztušējas, bet tik un tā atstāj labu sedzamību.

Uzklāšana: uz acs plakstiņa klājas viegli, nav jāspiež.

Finišs: matētāks par matētu.

Toņu izvēle: pie mums pieejams 21 tonī, toņi ir skaisti, gan zili, gan violeti, bronzīgi, zaļi… ir arī melns. Melns zīmulis būs labs pamats tumšam smokey eyes.

Cena: 5.49 EUR.

Kur var iegādāties: http://www.nyxcosmetics.lv/

A.

4 Comments