NYX|78 Colors eye shadow palette review

Sveikas!

Atrādu savu neseno NYX pirkumu. Šo paleti izvēlējos tādēļ, ka man ir maz acu ēnu un gribēju pamēģināt dažādus acu ēnu toņus. Saprotu, ka šī nav profesionālā makeup palete un arī negaidīju brīnumus, vārdsakot nopirku paspēlēties.

NYX2

NYX1

Paletē ir 78 acu ēnas un 8 acu ēnu aplikatori. Mani izbrīna, ka uz iepakojuma ir norādīts, ka 7 toņi ir pūderi sejai, iespējams, ka tie ir domāti kā vaigu sārtums, bet manuprāt diezgan nepārdomāti. Jo nav tādas otiņas ar kuru varētu paņemt vaigu sārtumu no tik maza aplīša. Zemāk salīdzinājumā ar mūsu EURO naudiņu. Acu ēnas ir precīzi 1 centa lielumā.

NYX9

NYX3

Palete veras vaļā trijos līmeņos, tādēļ tā aizņem mazāk vietas un ir drusku kompaktāka. Pa vidu ir 6 liela izmēra neitrāli acu ēnu toņi biežākai lietošanai.

NYX4

Taisīt svačus ir ļoti ērti, jo pēc tam var labi apskatīties bildēs kā tas tonis īsti izskatījās uz ādas. Sāku no paletes kreisās puses, kreisajā ārējā malā var redzēt, ka principā tie ir divi vienādi toņi. Vismaz tie dzeltenīgi-bronzīgie izskatās vienādi. Violetie toņi man šķiet ok, kaut pigmentācija ir ļoti švaka. Tāpat arī dzeltenajiem un zaļajiem toņiem maz pigmenta.

NYX5Tumšākos toņus bija grūti nomazgāt no rokas. Ar ūdeni un ziepēm, bija diezgan jāpiepūlas beržot. Koraļļu un zilajiem toņiem švaka pigmentācija, bet šie toņi man ļoti patīk.

NYX6Rozā toņi ir domāti kā vaigu sārtumi, bet kā jau teicu, nevaru iedomāties, kā ērti tos varētu uzklāt uz sejas. Bronzīgajiem toņiem pigmentācija ir ļoti laba.

NYX7

Šiem bronzīgajiem un brūnīgajiem toņiem ir laba pigmentācija un diezgan krēmīga tekstūra. Tikai atkal izskatās, ka vairāki toņi atkārtojas.

NYX8

Lielās acu ēnas, kuras atrodas paletes vidū ir labas kvalitātes un pigmentētas.

Kopsavilkums: ēnas, kuras atrodas paletes labajā pusē ir krēmīgas un pigmentētas, tie ir gandrīz visi bronzīgie, bēšīgi un brūnie toņi. Toņi, kuri ir paletes kreisajā pusē ir maz pigmentēti, piemēram, dzeltenie, violetie un zilie. Man vēl ir jāpatestē vairāk uz acīm, lai saprastu vai šis ir labs pirkums vai nav. Mēģināju veidot makeup ar violetajiem toņiem, un ar otiņu nebija iespējams uzlikt uz plakstiņa krāsu. Kad sāku iztušēt, ēna ieiet atpakaļ otiņā kā nebijusi, atstājot uz plakstiņa tikai spīdumus. Domāju, ka mazāk pigmentētas ēnas varētu glābt laba bāze, baltas krēmveida ēnas vai balts zīmulis zem ēnām.

Cena: 33 EUR

Kur var iegādāties: http://www.nyxcosmetics.lv/

 

A.

Tags:
3 Comments