Nāriņas mati, jeb kā kopt garus matus

Sveikas,

Kā jau es te stāstīju blogā, ka gari balināti (gaiši krāsoti) mati + lokšķēres = nāves smaka matu galiņiem. Pēc Ziemassvētku ballēm un frizūrām nogriezu 7cm, man bija depresija kādu nedēļu, man nekas nepatika un likās, ka mati nav kā vajag. Un pilnīgs Nē! taisnotājam, kaut dažreiz uznāk doma, to ātri izkliedēju, jo taisnotājam nē, nē, nē! Tagad, kad galiņi atkal ir izlīdzinājušies un dabīgi izrobojušies, atkal jūtos komfortabli. Joprojām redzu, ka galiņi ir sašķēlušies, bet neko darīt, balināts mats ir balināts.

long_hair (5)

Fotogrāfijas ir uzņemtas pagājušonedēļ, ja kādai interesē es matus krāsoju ar Londa 12.0 ar 9%. Tieši šī kombinācija man nekož galvas ādā un mani apmierina gala rezultāts. Friziere pirms tam man lika citu blondo tonīti, bet tad es sēdēju ģībdama krēslā, man bija sajūta, ka galva būtu ielikta spīlēs. Man piestāv šis gaiši siltais un rudais blondais tonis. Tā arī ir laba alternatīva, kad gribas gaišus matus, bet nav iespējas uzturēt platīnblondu krāsu. Šī krāsa arī izskatās labi un prasa mazāk piepūļu kā platīnblondais.

Matu saknītes krāsoju tikai pie frizieres reizi 3-4 nedēļās, labprāt arī ietu biežāk, bet kaut kā neesmu saņēmusies.

long_hair (2)

Mans matu kopšanas pašreizējais arsenāls, esmu perfekcioniste un vienmēr liekas, ka var labāk un vairāk, bet pagaidām par labu esmu atzinusi šos produktus:

Moroccanoil – eļļu lietoju mitros matos pirms žāvēšanas un katru vakaru galiņos pirms miega, kopš lietoju šo eļļu matu galiņi izskatās daudz labāk. Esmu pamanījusi, ka ap janvāri mati ir nekādi dēļ apkures.

Echosline matu maska – lietoju katru reizi matu balzama vietā, paturu pāris minūtes un skaloju ārā, pēc tam var viegli izķemmēt matus, tie ir mīksti un zīdaini.

Gliss Kur leave in kondicionieris – manuprāt te kondicioiniera tik maz, ka uztveru to kā vieglu ūdentiņu. Patīk iepūst no rīta matos, kad tie ir sausi un sagulējušies. Šo pūšu pamatīgi arī pirms matu žāvēšanas, nelielu atšķirību noteikti dod.

Wella Brilliance šampūns – netauko matus un nepadara smagus, bet nogludina un padara dzīvīgus un pabarotus, vēl varētu salīdzīnāt ar CHI šampūnu, kas ir ļoti labs.

long_hair (6)

Pa nakti nevaru gulēt izlaistiem matiem, jo tad viņi mani žņaudz. Kad nav slinkums sapinu vaļīgu bizīti, kas ir visslabākais ko ar matiem var izdarīt uz nakti. Ja no rīta vēl saglabājas viļņainais efekts, tad var iepūst matu laku un neķemmēt, tad jums būs wow mati bez piepūles. Citreiz aizmiegu vienkārši ar asti, bet tad visu nākamo dienu jāstaigā ar asti, jo ieguļās matu gumijas nospiedums matos.

long_hair (4)

Garu matu mīnuss ir tāds, ka tie krīt un diezgan daudz. Manu draugu darba kolēģe apceļ katru dienu, lasot matus no viņa džempera un smejoties, ka viņš ir iezīmēts. Es nezinu kur tie mati uz viņa džempera rodas.

Aija

2 Comments