Naked2 review

Sveikas!

Āāāāāā…urrrāāāā… Naked2 beidzot ir manā īpašumā. Turu rokās kastīti un pašai neticās. Draugs man uzdāvināja Valentīndienā. Viņš ir tik jauks.

Zinu, ka par šo paleti blogos ir rakstīts daudz un dikti, bet raksts veltīts manai mammai, kura vispār par tādu Naked2 neko nezināja. Tā, kā gluži tā jau nav, ka visām ir Naked2 paletes, mums darbā kabinetā šāda palete ir (bija) tikai Finanšu priekšniecei.

IMG_6388

Pasūtījums bija no feelunique.com, sūtijums atnāca pusotrā nedēļā, kas ir ļoti ātri. Nepatīkams pārsteigums bija, ka jāmaksā muitas nodokis, vēlāk izrādās, ka jāmaksā no Jersey salām, kas atrodas UK. Tomēr uzrakstīju feelunique, lai nodokli atgriež, blogere Velvet Mimosa tieši rakstīja par šādu gadījumu, viņai nodokli atgrieza.

Iepakojums akurāts, nebija izbirusi neviena ēna. Šoreiz dāvanā dabūju acu ēnu bāzes paraudziņus – original, eden, sin un anti-aging. Vēl ko piebilst, ka otiņa, kas nāk komplektā man ļoti patīk, kaut tā ir diezgan pacieta un pa gabalu brēc pēc sintētikas.

IMG_6387

Pati palete ļoti kvalitatīva, man patīk metāla vāciņš, es jau jūtu, ka šo paleti visu laiku somā nēsāšu līdzi. Acu ēnas ir krēmīgas, par noturību vēl nevaru spriest, neesmu staigājusi ar ēnām visu dienu, es cietos vairākas dienas un neaiztiku šo paleti, lai varu nofotografēt. Visi toņi manuprāt ir ļoti skaisti un tiešām var izveidot gan vieglu dienas makeup, gan kaut ko vidēji tumšu gan izteiktu smokey eye.

IMG_6392

Foxy – matēts, ļoti gaišs tonis, manuprāt der plakstiņa toņa izlīdzināšanai vai kā pamats.

Half Baked – skaists gaiši bronzīgs tonis, varētu vienu klāt uz plakstiņa ikdienai.

Bootycall – vai nosaukums nav interesants? Šis ir pats pamatu tonis, kuram jebkurā paletē pirmajam veidojas iedobīte. Var nēsāt vienu pašu, acu kaktiņos un zem uzacs.

Chopper – Half Baked tumšakā, iedegusī māsa manuprāt var arī nēsāt vienu pašu, tumšāk bronzīgs tonis, gaidu vasaru un iedegumu!!!!

Tease – nezinu ko tur tease…tonis tāds matēts un riktīgs taupe, labi der uzacu iekrāsošanai, kaut tonis sākumā šķiet gaišs, uz uzacīm ir ļoti labi.

Snakebite – šī ir half baked un chopper māsa mulate Skaists, tumši zaļganīgi bronzīgs tonis.

Suspect – šis jau tāds metāliskāks un pelēcīgāks tonis, arī nēsātu pa visu plakstiņu ikdienā.

Pistol – man šis izskatās pēc riktīga sudraba, kā zīmuļa grafīts.

Verve – šis savukārt ir bootycall pelēkais brālis, kuram arī noteikti pirmajam parādīsies iedobīte.

YDK – kaut kāds saīsinājums, ceru, ka nekas nepieklājīgs nav :D Manai draudzenei garšo tāds indīgi zils alkoholiskais dzēriens VDK. Ēnai tonis grezns, manai acij ļoti tīkams, kā redzētie pigmenti, tāds dzidri tīrs brūns tonis ar spīdumu.

Busted – tumši, tumši brūns uz acīm izskatīsies diezgan tumši un der jau smokey variantam kā tumšākais tonis.

Blackout – trešā matētā ēna šajā paletē, melnāks jau laikam nevar būt, paredzu, ka šis tērēsies ar gliemeža ātrumu, jo cik tad bieži šādus blackout vajag.

IMG_6393

Fotogrāfijā otrādi no Blackout līdz Foxy.

Kopsavilkums ir tāds, ka ēnas man patīk, jau sāk parādīties doma, ka nākamais wishlistā ir Naked3 (mums sievietēm, nekad wishlists nebeidzas muhahaha ).

Kur nopirkt: Ja man ir radi ārzemēs… tad no ASV  www.urbandecay.com, ja radu ārzemēs nav, tad feelunique.com

Cena: 52 EUR

Piegāde: līdz 10 darba dienām uz pasta nodaļu.

Bučas Jaukās!

Aija

5 Comments