MOROCCANOIL eļļa matu kopšanai

Sveikas!

 

Pēc svētku matu lokošanām dabūju nogriezt kādus 7cm. Un tā katru gadu ap Ziemassvētkiem, no savām kļūdam nemaz nemācos. Tā nu atkal pievēršos matu atveseļošanai, lai tie augtu spīdīgi, veseli un gari.

Devos uz Stockman un pēc blogeru ieteikuma iegādājos Moroccanoil eļļu matiem, drusku klusībā gaidīju brīnumus, bet reāli padomājot, saprotu, ka brīnumus nav ko gaidīt, bet tomēr ir cerība, ka šis līdzeklis palīdzēs matiem izskatīties labāk.

No sākuma nošokē cena, jo tie ir 15 EUR par 25 ml un 43 eur par 125 ml. Izlēmu, ka sākšu ar mazo iepakojumu, lai saprastu vai vispār ir vērts.

IMG_6027 IMG_6030
Smarža eļļai ir ļoti salda un eksotiska, man tas nemaz nepatīk, jo sākumā liekas aaaa cik labi smaržo, bet ja šo jāsmērē katru vakaru matos diezgan ātri smarža apnīk. Eļļas konsistence ir bieza un želejveidīga. Iesmērēju sausos matos eļļu uz nakti un uzpinu bizīti, no rīta mati bija spīdīgi un forši. Bet pirms dziedāt slavas dziesmas, es domāju šo pudelīti iztērēt līdz galam un tad jau secināt ir vērts pirkt lielo iepakojumu vai nav.

IMG_6037

Kur nopirkt: Stockmann

Cena: 15 Eur par 25 ml

Vai jūs ticat šādiem dārgiem brīnumlīdzekļiem matiem?

 

Aija

14 Comments