Manikīrs ar CND Vinylux | #Dark Dahlia

Sveikas!

 

Šodien es vēlos jūs iepazīstināt ar nagu laku, kuru man parādīja draudzene. CND Vinylux ir laka, kura ir kaut kas starp parastu nagu laku un Shellac laku. Vinylux nevajag žāvēt zem lampas, tā izžūst kā parasta nagu laka. Draudzene ir sajūsmā par to, ka laka ātri žūst un ilgi turas uz nagiem. Viņa man iedeva to testēšanai, vēl nevaru izdomāt vai man tādu arī vajag iegādāties.

IMG_3507

Testēšanai man bija tonis Dark Dahlia un Top coat laka.

Ko sola ražotājs: VINYLUX™ ir jaunās paaudzes nagu laka, kas nodrošinās modernu manikīru uz nedēļu… turklāt nebūs nepieciešams izmantot pamata klājumu. Jaunākā ProLight tehnoloģija ir ļāvusi radīt noturīgu laku, kas sacietē dabiskā apgaismojumā. Tad, kad parastās lakas nolūp, VINYLUX™saglabā nevainojamu izskatu pietiekami ilgu laiku. Tā ir nagu laka, kura nekad nesagādās vilšanos un ļaus Jums justies pārliecinātai par sevi un savu manikīru. VINYLUX nagu laka un nostiprinošais slānis VINYLUX TOP COAT veido unikālu sistēmu, kuras efektivitātes pamatā ir kopīga to lietošana. ProLight tehnoloģijas pamatā ir polimēru sasaiste, kas nodrošina stingru lakas saķeri ar naga plāksni, nagu laka kļūst noturīga pret nolupšanu un laika gaitā dabiskā apgaismojuma ietekmē kļūst aizvien noturīgāka.

Manas domas: Laka ir diezgan šķidras konsistences un pigmentēta. Otiņa tai ir parasta, garena un šaura. Laku uzklāt ir ļoti viegli, tas man patika. Klāju divās kārtās, lai būtu smuki un nespīdētu cauri. Pēc tam katram nagam uzklāju kārtīgu kārtu Top Coat. Nagi nežuva ātri, pēc 30 min tie it kā bija nožuvuši, bet pamēģinot ar nagu, joprojām varēju ieskrāpēt krāsā. Liels pluss, ka Top Coat piešķīra fantastisku spīdumu, kurš turās arī otrajā dienā. Grūti pateikt, kurā brīdī, bet pēc kāda laika nagi bija perfekti nožuvuši, spīdīgi un akurāti. Tonis Dark Dahlia man ļoti patīk – tumši violets. Tagad tik testēšu cik ilgi nagu laka noturēsies uz nagiem, jo mājās daru visu – mazgāju traukus bez cimdiem, gatavoju ēst, mazgāju matus utt.

dahlia

Šādi izskatās uzlakoti nagi, bildē tonis šķiet melns, bet tie ir tumši violeti.

Pie mums CND lakas var iegādāties interneta veikalā šeit. Esmu noskatījusi sev divus rudenīgus toņus – VINYLUX #Indigo Frock un #Plum Paisley, un protams vēl ir nepieciešams iegādāties arī Top Coat.

  • Cena Vinylux nagu lakai – 8.60 EUR
  • Cena Vinylux Top Coat – 8.60 EUR
  • Nopērkama: www.cnd-shop.lv

Ko jūs domājat par šādu nagu laku?

A.

Tags:,
7 Comments