Makeup uzklāšanas palīgi

Sveikas!

Vēlos jums parādīt, kas man vienmēr mājās ir par rokai, kad klāju sev makeup. Bez šiem līdzekļiem varbūt varētu iztikt, bet tie man ļoti labi atvieglo dzīvi.  :)

lidzeklijpg

1. Palielināmais spogulis ar ieslēdzamu apgaismojumu. Šis ir neaizstājams velkot garākas kaķacs līnijas. Tāpat arī spogulī labi var redzēt vai tonālais krēms ir vienmērīgi uzklāts. Ar šo ir vieglāk uzlīmēt mākslīgās skropstas. Ideāls uzacu raustīšanai, protams. Es gan nepateikšu cik reizes šis spogulis palielina, nekur virsū tas nav rakstīts. Pirkts veikalā Depo, cena ap 30 EUR.

2.Viegli izņemamas salvetītes no iepakojuma, šīs Bella gan nav īpaši mīkstas. Labi der roku un otiņu noslaucīšanai. Viegli piespiežot salveti pie sejas noņemu lieko, taukaino spīdumu.

3.Šo atklāju nesen un vairs nevaru bez tā dzīvot. Tās ir dezinfekcijas salvetītes injekcijām. 100 gab. iepakojums maksā 3 EUR un nopērkamas aptiekās. Ar tām var dezinficēt rokas pirms makeup uzklāšanas, notīrīt palielināmo spoguli, ideālas arī saulesbriļļu un briļļu tīrīšanai. Ar šīm salvetēm es attaukoju nagus pirms nagu lakas uzklāšanas, lai nagu laka ilgāk turētos. Tās man vienmēr ir līdzi kosmētikas maciņā, jo ar tām var notīrīt mobilā telefona displeju un arī klaviatūru.

4.Tonālo krēmu es klāju ar rokām, rokas pēc tam ir netīras, lai nav jāskrien uz vannas istabu mazgāt, es slauku rokas mitrajās salvetēs. Jo, ja nav kur noslaucīt rokas pēc tonālā uzklāšanas, kā tas citreiz gadās steigā, visas otiņas, tušas un lūpu krāsas ir ar brūniem nospiedumiem (domāju, ka meitenes mani sapratīs). Der jebkura ražotāja un pašas lētākās bērnu mitrās salvetes.

Papildus lietas, kuras palīdz uzklāt makeup ir vates kociņi un vates diski, micelārais ūdens vai kāds cits kosmētikas noņēmējs.

Kas ir jūsu mazie palīgi, kuri parasti paliek aizkadrā?

 

A.

2 Comments