MAC Mineralize skinfinish review

Hello!

Now I decided to write my posts in both languages – Latvian and English. I hope it will help to improve my English skills and help me practice. Today I went shopping to Stockmann because I had 20% off coupon for cosmetics and I picked for what I dreamed a while – MAC Mineralize skinfinish in shade Soft & Gentle. It is good for contouring and gives nice shimmer to cheekbones. I think I am not huge fan of contouring but I really love glowing look. Few times I was makeup model and learned that I need to put highlighter between my eyebrows and on my chin.

MAC_Skinfinish_Contouring

Regarding MAC packaging it feels with good quality, but I don’t like that it hasn’t have mirror. Powder is full size 10 g and it should last me for a long time. What else can I say… powder is easy to apply, it is shimmery, soft as butter, it doesn’t fall and doesn’t create mess during application. So I am really happy with this little Mac thing.

MAC_Cosmetics_Highliter

In photos you see flowers which I received from my colleagues at work. I really love Peonies and these look similar. These wonderful flowers has strange name – Ranunculus, if you are curios you can google it. I think nothting can beat this beauty.

MAC_Contouring_Beauty_Blogger

Es tomēr esmu saņēmusies rakstīt abās valodās gan latviešu, gan angļu. Es ceru, ka tas palīdzēs uzlabot manas angļu valodas zināšanas un palīdzēs trennēties. Šodien es devos iepirkties uz Stockmann, jo man bija kupons ar 20% atlaidi kosmētikai. Un es izvēlējos nopirkt MAC izmaismotāju tonī Soft & Gentle, kuru vēlējos jau sen. Šis ir ļoti labs kontūrēšanai, jeb pareizāk sakot izgaismošanai un dod perfektu mirdzumiņu vaigu kauliem. Es nefanoju par kontūrēšanu, bet man ļoti patīk tāds svaigi mirdzošs sejas izskats. Pāris reizes biju par makeup modeli un šo to arī paspēju tā laikā iemācīties, šādu izgaismotāju man nepieciešams uzklāt starp uzacīm un uz zoda.

MAC iepakojums ir labas kvalitātes, bet man nepatīk, ka tam nav spogulis. Pūderis ir pilna izmēra un iekšā ir 10 g produkta, es domāju, ka tas man kalpos ilgu laiku. Ko gan es vēl varētu piebilst… pūderi ir ļoti viegli uzklāt, tas ir spīdīgs, mīksts kā sviests, tas nebirst un nenoklāj visu seju ar spīdumiem. Es esmu ļoti priecīga par šo mazo MAC brīnumu.

Fotogrāfijās jūs redzat ziedus, kurus man uzdāvināja kolēģes vārda dienā. Es ļoti dievinu Peonijas un šie ziedi ir ļoti līdzīgi. Skaistajiem ziediem ir dīvains vārds, kurš latviski skan Ranunkuļi, varat iegūglēt šo skaistumu. Nekādi citi ziedi nevar pārspēt šos.

MAC_Beauty_Blogger

Kur nopirkt/Where to buy: Stockmann

Cena/Price: 30 EUR

What are your thoughts about MAC cosmetics? Have you tried anything from MAC yet. Do you use highlighters everyday?

Kādas ir jūsu domas par MAC kosmētiku? Vai esat izmēģinājušas kaut ko no MAC? Vai ikdienā izmantojat izgaismotāju?

Aija

4 Comments