MAC Mineralize Charged Water Skin Hydrating mist review

Sveikas!

Kolēģes darbā pamanījušas manu blogu un šodien prasa vai jau ieliku šodienas OOTD. Drusku pasmejamies, vispār jau tā jautri. Es labprāt biežāk liktu OOTD rakstus, ja vien varētu vienmēr kādam prasīt, lai mani nofotogrāfē, jo negribas jau ar to krist uz nerviem. Pagājušo ceturtdien mums bija brīnišķīgas darba vakariņas restorānā Aqua Luna. Kamēr gaidījām pasūtīto silto ēdienu, mums visiem bija iespēja spēlēt perkusijas, tas bija kaut kas fantastisks. Vienai daļai iedeva bungas, tad vēl dažādus instrumentus kuriem es nezinu nosaukumus. Viens perkusionists to visu diriģēja, ritmi vēl visu vakaru sitās galvā (pozitīvā nozīmē), viņš arī parādīja beigās ko pats māk uz bungām, tas bija wow, visi skatījās un klausījās atvērtām mutēm.

Šodien pastāstīšu par vēl vienu no saviem Londonas lidostas pirkumiem – MAC Mineralize Charged Water Skin Hydrating mist. Es būtu bijusi laimīga par vienkārši FIX+, bet tas nebija pieejams dēļ iepakojuma maiņas. Tad nu nopirku šo un arī nenožēloju, kaut FIX+ ir stiprāks savā iedarbībā. Pārdevēja konsultate jau man apgalvoja, ka šis iedarbībā ir identisks kā FIX+ tikai ar vieglu spīdumu un vairāk mitrina.

MAC_MIST

Ražotājs sola: Ūdens satur dimanta pulveri. Atdzīvina ādu un piešķir tai mirdzumu. Uztur ādu mīkstu un elastīgu. Piemīt atsvaidzinošs citrusa un zaļās tējas aromāts.

Manas domas

Lietošana: Izsmidzināt pirms kosmētikas uzklāšanas un/vai pēc kosmētikas uzklāšanas. Var uzpūst uz  otiņas pirms pigmenta paņemšanas, ja tā darīsiet ar presētām acu ēnām, ēnas piesūksies ar šo šķidrumu, paliks cietas un nelietojamas.

Taukainai ādai vairāk der FIX+, šim jūtu fiksāciju, bet ne tik izteiktu.

Izsmidzinot pēc pūdera uzklāšanas seja nav tik pūderīga, to es lasīju atsauksmēs un pati pārbaudīju, tā tiešām ir.

Man sejai nepieciešami seši pūtieni, jāpiešaujas lai uzpūstu smalku migliņu, man drīzāk sanāk tāds smags lietus. Kad nožūst ir ok. Ja uz acīm ir tuša, man citreiz šķīdina tušu un es pārvēršos par pandu.

Spīdumu un mitrināšanu par kuru visi atsauksmē tā jūsmo nejūtu. Par to, ka nespīd esmu priecīga, jo mana seja ir pietiekami spīdīga pati par sevi.

Tērējas ekonomiski domāju, ka pietiks vēl kādiem pāris mēnešiem noteikti, sāku lietot ikdienas lietošanai, lai ātrāk tomēr iztērētu.

Smarža: pēc kaut kā smaržo, bet nav izteikts aromāts, drīzāk atgādina matu laku nevis citrusus.

Kopsavilkums: Nezinu ko pat lai vairāk šeit saka, ir ok, bet otreiz nepirktu šo, FIX+ ir divreiz labāks. Iespējams, ka sausai ādai FIX+ būs pārāk stipri savelkošs, iedomājaties uzpūst sev matu laku uz sejas, efekts ir līdzīgs. Tikai sausas ādas īpašniece varētu novērtēt šī MAC Mineralize Charged Water Skin Hydrating mist labās īpašības.

Kur nopirkt: Stockmann

Cena: vajadzētu būt starp 22-30 EUR, lidostās ir lētāk

 

A.

Tags:
2 Comments