Lūpu balzāmi – Nivea, Bioderma un The Body Shop

Sveikas!

Pie manis vakar pienāca kolēģe, kura lasa manu blogu un stāsta, ka smējusies, lasot manu rakstu par ArtDeco acu ēnu bāzi, jo vispār nezināja, ka tāda lieta pastāv. Viņa pastāstīja to savai kolēģei, kas sēž blakus. Pienāca Ziemassvētki un viņa no kolēģes saņēma dāvanā acu ēnu bāzi. Ieraugot mazo kastīti, jautājusi – tu tak man nedāvini gredzenu??? Tā lūk. Bet prieks, ka varu iedvesmot meitenes vai kaut vai sasmīdināt.

Šoreiz gribēju pastāstī par lūpu balzāmiņiem. Man īsti tādi nav vajadzīgi, jo pfu pfu pfu…. daba mani ir apveltījusi ar mitrām un nekad sausām lūpām. Jā, gadās apraut vējā, bet tas notiek reti, varbūt reizi gadā. Ja arī lietoju lūpu balzāmus, tad vienkārši for fun, jo gribās kaut ko maigu  un smaržīgu uzziest uz lūpām.  Mums mājās ir sakrājušies pāris – Nivea, Bioderma un The Body Shop ko salīdzināt.

Body_Shop_Nivea_BiodermaNivea ar karameļu smaržu un ar vaniļas un makadāmijas riekstu smaržu. No šiem abiem Nivea balzāmiem mīļākais man ir ar makadāmijas riekstu smaržu. Šie abi pēc konsistences ir diezgan cieti un grūti klājas uz lūpām, nekūst kā sviests.

Bioderma Atoderm lūpu balzāms – ja nu vēlaties sev labu lūpu kopšanas produktu, tad noteikti iesaku šo, šis vienkārši uzreiz mitrina pēc uzklāšanas, ir maigs un patīkams, lūpas paliek tādas, ka gribas bučoties.

The Body Shop – lūpu sviests ar kokosriekstu smaržu un garšu. Jā, šis arī garšo nevis tikai smaržo! Šis patīkami kūst uz lūpām un arī rada mitrinošo sajūtu, īpaši patiks saldummīļiem un kokosriekstu faniem.

Ja man būtu jāizvēlas tikai viens no šiem es ņemtu Bioderma. Bet patīk man visi, katram ir savs knifiņš. Otrajā vietā es liktu The Body Shop un pēdējā atstātu Nivea. Ja būs ļoti lielas problēmas ar lūpām, es domāju, ka Nivea nepalīdzēs. Ko vēl es daru ar šiem? Nivea pirms miega uzsmērēju uz lūpām un uz roku nagu kutikulām, manuprāt šis ir tāds universāls produkts, kuru var izmantot visiem sausumiņiem uz ķermeņa. Esmu dzirdējusi, ka lūpu balzāmu ziemā noteikti var lietot zem acīm acu krēma vietā.

Kā jums ar lūpu balzāmu krājumiem ziemā? Vai lietojat kādu no šiem?

Aija

8 Comments