L’oreal Nutri Gold Extraordinary oil review

Sveikas!

Šo produktu laimēju L’oreal mājas lapā. Kāds man bija pārsteigums saņemt šo paciņu, jo gaidīju kaut ko pilnīgi citu.

Pirmais vakars.
Noklāju seju ar trīs pilieniem eļļas. Izteikti jūtu lavandu, eļļai ir ārstniecības augu smarža. Ar vieglām masāžas kustībām iemasēju eļļu sejas ādā. Tad kad eļļa ir pavadījusi uz sejas 5 minūtes tā smaržo pēc veļas ziepēm, un vairs ne miņas no jaukās lavanas.
Daļa eļļas iesūcas ādā, atstājot taukainu sajūtu. Āda ir maiga un mirdz, mirdzums nav eļļains, drīzāk svaigas ādas mirdzums.
Drusku pārņem bažas vai no rīta neuzmetīsies jaunas pūtītes, jo seja man ir taukaina. Riskēšu skaistuma un eksperimenta vārdā.

Pirmais rīts.

Izskatās, ka jaunas pūtītes nav uzmetušās, pat bija sajūta, ka seja no rīta bija mazāk taukaina nekā parasti.

Tad nu es nomazgāju seju ar Bioderma Sebium želeju un uzklāju trīs pilienus eļļas atkārtoti.Likās, ka labi iesūcās.

Uzklāju tonālo un uzkrāsojos kā parasti. Mana sejas āda ir taukaina un man laikam tā eļļa bija par daudz, jo uz vakara pusi pamanīju vairākas jaunas pūtītes un īpašu taukainumu sejā. Tāpēc vairāk šo eļļu mēģināt neesmu saņēmusies. Iespējams, ka es šo produktu varētu lietot šad un tad uz nakti, jūtot, ka sejai nepieciešama uzmundrināšana.

Eksperimentu tālāk neturpināju, jo man par taukainu šāds produkts.

beauty _blogger_AijaFotogrāfija ņemta šajā vietnē

Ko sola ražotājs: Nutri-Gold Extraordinary sejas eļļa ir īsts atradus sejas ādas barošanai un mirdzumam. Tā bagātināta ar 8 ēteriskā eļļām: lavanda, majorāns, rozmarīns, ģerānija, roze, romiešu kumelīte, apelsīns, lavandīns. Satur 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Lietojiet no rīta un vakarā atsevišķi vai pirms krēma uzklāšanas. Vienmēr uzklājiet uz attīrītas sejas un kakla ādas. Tikai 3 pilieni no rīta atmodiniet ādas dabisko mirdzumu. Vakarā izmantojiet eļļu sejas masāžai, lai dziļi pabarotu ādu.

Kur nopirkt: Drogas

Cena: Pašlaik bija iepazīšanās cena, ap 10 EUR

Kā jūs domājat, vai tiešām eļļas der jebkuram sejas tipam, arī taukainai sejai? Vai mēģinājāt jau moderno trendu, kas ir eļļas sejas ādas kopšanā?

Aija

Tags:
4 Comments