KLORANE Dry shampoo with oat milk review

Sveikas!

Beidzot esmu atpakaļ! Blogam bija nepieciešami pāris tehniski uzlabojumi, tādēļ tas nebija pieejams. Man bija dikti skumīgi bez aijassecret.com visas šīs piecas dienas!!! Šoreiz iepazīstināšu jūs ar Klorane sauso šampūnu, kurš domāts biežai lietošanai.

beauty_blogger_LatviaKo sola ražotājs: Maigums, biežai lietošanai. Sausais šampūns attīra matus bez ūdens. Attīra matus 2 minūtēs. Samazina vajadzību biežai matu mazgāšanai. Ideāls līdzņemšanai. Piedod apjomu. Ekskluzīvā patentētā formula. Piemērots visiem matu tipiem. Satur aizsargājošo auzu pienu, kas padara to piemērotu jūtīgai galvas ādai. Kukurūzas un rīsu ciete labi attīra matus. Dabīgās absorbējošās mikrosfēras samazina liekos taukus. Mati atgūst savu tekstūru un apjomu. Nesatur parabēnus, sulfātu un krāsvielas. Lietošana: pirms lietošanas flakons jāsakrata. Tā saturs vienmērīgi jāizsmidzina no 30 cm attāluma, vairāk uzmanības pievēršot matu saknēm. Atstāt uz 2 minūtēm, pēc tam matus rūpīgi izķemmēt.

beauty_blogger_Latvia2

Matu otrā diena – noplakuši pie saknēm un bez apjoma.

beauty_blogger_Latvia10

Kas var būt labāks par pufīgām matu saknēm, smaids par visu seju, skaistums un labs noskaņojums.

beauty_blogger_Latvia12
Manas domas ir tādas, ka šampūns tiešām izdara solīto, aromāts ir neuzkrītošs (vismaz nenosmaku vannas istabā, to izpūšot matos). Iespaidīgs ir spiediens ar kādu produkts pūšas ārā no flakoniņa, jo varētu vienkārši pacelties gaisā un aizlidot! Izpūšot atstāj manāmi baltus pleķus, bet nevaja panikot, jāpagaida divas minūtes, matus jāizķemmē, jāsabužina un baltais pulveris nav redzams.

Nopērkams: Stockmann
Cena: ap 12 EUR

Aija
(happytobethereagain)

8 Comments