Kinetics cuticle remover review

Sveikas!

Man steidzami vajadzēja uztaisīt manikīru pašai mājās un tieši man bija beidzies (jau kādu laiku) sārms kutikulas noņemšanai. Devos uz vietējo tirdzniecības centru uz Onikss Beta, man par apbēdinājumu sārmu kutikulas noņemšanai no Orly var nopirkt tikai lielās pudelēs, bet es atceros, ka iepriekšējo Orly līdzekli iztērēju tikai pusē un tas palika nelietojams. Devos uz Douglas, tur arī nebija liela izvēle, īstenībā vienīgais līdzeklis no Kinetics. Izdomāju dot šim līdzeklim iespēju.

kinetics_cuticle_manicureAtnākusi mājās, vakarā taisīju sev manikīru. Sākumā šaubījos vai uzgalītis ar ko uzklāt sārmu būs ērtāks par otiņu. Bet tas strādāja ļoti ērti un labi! Tik tādā veidā sanāk, ka produkts tērējas vairāk nekā vajadzētu, jo visu laiku izspiedu uz naga par daudz. Paturēju līdzekli 30sekundes un sāku visu atbīdīt ar apelsīna kociņu. Liekā āda ap nadziņu perfekti tīrījās nost, tāpat kā ar Orly līdzekli. Pēc tam obligāti rokas kārtīgi jānomazgā ar ziepēm. Iepakojumā ir 29 ml, es domāju tam ir jākalpo ilgi un jāizlieto 30 mēnešu laikā pēc atvēršanas.

kinetics_cuticle

Cena: 6,40 EUR

Kur nopirkt: Douglas

Vai veicat manikīru mājas apstākļos? Apgriežat kutikulas ar šķērītēm vai lietojat sārmus? Vai varbūt kutikulas liekat mierā?

Aija