Kas atrodas manā somiņā

Sveikas!

Katrai skaistuma blogerei ir vismaz viens šāds raksts, tad nu es arī atnācu mājās un izliku visu saturu uz galda virtuvē.

Šoreiz gadījās manas somas kārtīgā diena, bet tas nebija speciāli. Citreiz gadās nēsāt nedēļu līdzi apelsīnu un tā arī neapēst un dīvainā kārtā ar pārsteigumu viņu atrast kaut kur somas dziļumā.

Taisnība vien ir, ka sieviešu somiņā ir viss! Manas somiņas svars parasti ir diezgan pasmags, man patīk arī nēsāt līdzi 100ml smaržu pudelītes (mazāku man nemaz nav). Citreiz ūdens pudeles, visus iespējamos lūpu produktus turēt līdzi. Bilde diezgan patumša, jo tiek fotogrāfēts vakarā. Vispār sāku domāt kā lai fotogrāfē priekš bloga, vakaros jau diezgan patumšs, pa dienu jāstrādā un nav iespējas fotogrāfēt priekš bloga. Vēl paliek safotografēt visu brīvdienās pa dienu, bet tad arī, vienmēr es nezināšu ko es gribu visu nedēļu rakstīt.

soma

 

 

 

Manā tumšajā bildē, var redzēt LV Speedy somu ar maniem iniciāļiem, šī būs mana ziemas soma. Balto somu vēl rudenī var uzvilkt pie krēmīgas ādas jaciņas, bet tas arī viss!

Mežģīņu maciņā man ir visa kosmētika, kuru nēsāju pa dienu līdzi, tur ir gan skropstu tuša, melns acu zīmulis, pūderis, vaigu sārtum, tonālais krēms, lūpu spīdumi. Savu make up atjaunoju vairākas reizes dienā, citādi seja būtu riktīgi spīdīga. Arī sejas tipa dēļ, mans tonālais jau dienas vidū vienkārši būtu notecējis nost, bez pielabošanas.

Krasnaja Linija – mitrās salvetes, kuras somā vienmēr noder, tad maza paciņa parasto salvešu. Pavisam tumsā noslēpies sīknaudas maciņš, jo ir melns. Tad iphone lādētājs, kurš man vienmēr ir līdzi. Dove dezodorants, kuru arī lietoju vairākas reizes dienā, bez darba viņš nestāv. Maggi 5minutes zupiņa, kuru tā arī nepagatavoju pa dienu. Lielāks maks, kurā ir visi dokumenti, melns maks brillēm, kuras nēsāju tikai, kad braucu pie stūres, dzīvokļa atslēgas, bankas kodu kalkulators, divi lūpu balzāmi, kožļenes, īpaši mīļas man ir rozā bubble mint. Tā apaļā poga ar mazu putniņu virsū ir somiņas turētājs, kuru var piekarināt uz galda malas un visbeidzot somiņā dzīvo arī rozīgi sarkanīgs telefona maciņš.

Tā izskatās manas somiņas saturs somiņas kārtīgajā dienā, nekārtīgajā dienā liekas, ka tur iekšā dzīvo  pats velns!

 

Veiksmīgi!

 

A.

 

6 Comments