Jaunums EcoLab mitrinoša un putojoša eļļa dušai

Sveikas!

Ceru, ka jums viss ir superīgi! Es pavadu jau otro dienu ar augstu temperatūru, iespējams, ka kāds gripas bacilis ir noķēris mani. Guļu gultā un sajūta, ka dzīve paskrien grām, man nepatīk slimot.

Kā arī temperatūru esmu izmērījusies ar vēsturisko un burvīgo dzīvsudraba termometru, kuru mūsu mājās tur īpašā vietā un mājiniekiem izsniedz pret parakstu. Un apiešanās ar šo smalko mantu ir maiga un ļoti uzmanīga. Kolēģim, kurš devās brīvdienās uz Krieviju, palūdzu, lai atved man kādu dzīvsudraba termometru, tomēr tāda laba manta!

Vismaz man prieks, ka izbaudīju 2014.gada nogali slēpojot un slidojot. Un šo gadu iesāku ar sporta nodarbību, līdzko būšu uz kājām atkal došos uz sporta zāli. Tā kā saudzējiet sevi ziemas laikā un stipriniet imunitāti ar ķiplokiem, medu un dzērvenēm.

Šoreiz gribēju pastāstīt par dušas želeju no veikala Siberika, kas ir pilnīgs jaunums – Ecolab mitrinoša un putojoša eļļa dušai. Kopš sāku šo lietot, man negribas neko citu. Patīk tas, ka dušas želeja labi puto, mitrina un aromāts tai ir īpaši izsmalcināts. Manam degunam šī dušas želeja smaržo pēc anīsa un man ļoti patīk, kaut anīss man vispār negaršo. Ko tur vairāk piebilst par dušas želeju, forša un viss!
beauty_blogger_latvia_1Ražotāja apraksts: Nesatur SLS, silikonus un parabēnus, sintētiskus konservantus un krāsvielas. Satur 95% augu izcelsmes sastāvdaļas. Satur augstu eļļas daudzumu – 10%, tāpēc nav nepieciešams izmantot pieniņu vai krēmu pēc dušas. Organiskais ilang-ilang ekstrakts atjauno un tonizē ādu, paaugstina elastību. Kamēlijas ekstrakts tonizē, mitrina un aizsargā ādu pret nelabvēlīgo ārējās vides iedarbību.  Mango eļļa piešķir elastību, samtainumu un maigumu.

Vai esat mēģinājušas šo dušas želeju un vai patika? Vai jums patīk dušas eļļas?

Aija

6 Comments