Jaunās Maybelline pavasara lakas + manikīrs un pedikīrs

Sveikas, Skaistās!

Oficiāli ir sācies pavasaris un to var manīt arī dekoratīvās kosmētikas piedāvājumā. Maybelline jaunās nagu lakas ir izteikti pavasarīgi vasarīgas. Esmu laimīga izmēģināt šos tonīšus, un pēdējās dienās esmu izmēģinājus visas. Nav noslēpums, ka jau sen esmu sajūsmā par Maybelline Colorama nagu lakām. Želejveidīgās lakas klājas viegli, pietiek ar divām kārtām, žūst ātri un labi turās uz nagiem. Ar spīdumiņiem ir jāpaķeksējas, lai tos dabūtu laukā, jo tie ir smagi un grimst pudelītē.

Maybelline_Beauty_blogger

Maybelline_Nails_ManiNo kreisās uz labo: 426, 427, 428, 429.

Visi šie želejveidīgie tonīši ir skaisti un tos var kombinēt savā starpā. Kvalitāte ir vienlīdz laba, tikai 426 ir viscimperlīgākā laka, jo klājot jābūt uzmanīgai, lai nerodas švīkas un nelīdzenumi.

Maybelline_colorama426 – maigs nude tonis, kurš patīk visām manām draudzenēm, kolēģēm un mammai, bet šo uzklāt ir visgrūtāk.

427 – vēsi rozā tonis, kurš uzreiz kļuva par manu favorītu.

428 – korallis, kurš ideāli izskatās gan uz kāju, gan uz roku nadziņiem, īpaši skaisti būs vasarā kombinācijā ar iedegumu.

429 – violetais tonis no kura parasti izvairos, bet, uzklājot divās kārtās, ir diezgan tumšs, kas man patīk.

Maybelline_Latvia

No kreisās uz labo: 423, 424, 425, 422.

Efektlakas, bez kurām dzīve būt garlaicīga. Vismīļākā man ir sarkanā ar baltām sirsniņām iekšā (424).

Spīdumiņus pēc tam ir grūtāk notīrīt kā parastu laku, tādēļ parasti to klāju uz pāris nadziņiem.

Maybelline_colorama_nailsIr neskaitāmas iespējas, kā spēlēties ar lakām, uzlakoju un notīrīju nagus tik daudz reizes, ka no acetona galva sareiba. Procesā radās vairākas idejas, ka, piemēram, ar violeto laku varētu uzklāt franču maliņu. Katru nadziņu nokrāsot savā krāsā un jautrībai uz viena nadziņa var uzkrāsot spīdumiņus. Sirsniņas pa vienai ķesēju ārā no pudelītes, manuprāt izskatās ļoti glīti.

Maybelline_polishProtams, ka ar roku nagiem neapstājos, man vajadzēja visu pludmales komplektu. Es jau sapņoju, ka šādā izskatā + peldkostīms gozēšos saulīte un lasīšu žurnālus.

Cena: 2.55 EUR

Kur nopirkt: Drogas, Rimi, Prisma

*Paldies Maybelline par iespēju izmēģināt jaunās nagu lakas un atrādīt tās jums.

Kā jums patīk jaunās Maybelline nagu lakas? Vai esat jau kādu izmēģinājušas?

Aija

2 Comments