Izlietotie produkti Septembris #3

Sveikas!

Septembrī es īpaši cītīgi centos visu lietot ārā. Piemēram, paraudziņus, kuri parasti mētājās un nav priekš manis īpašā cieņā. Citreiz produkti ātri apnīk un gribas tos ātrāk iztērēt. Bet šajā mēnesī man beidzās tādi līdzekļi, kurus ir žēl, un tie ir Clinique mazgājamā želeja sejai un Chanel skropstu tuša. Es vēlos kaut tie būtu tādi produkti, kas nebeidzas nekad! Es uzliku sev veto uz skropstu tušas pirkšanu, man ir divas tušas (diezgan jaunas), kuras man nepatīk, bet apsolīju sev, ka pirkšu jaunu tikai tad, kad šīs abas iztērēšu.

PILNA IZMĒRA PRODUKTI

Bioderma Micelārais ūdens – bez komentāriem, man jau ir nopirkta pudele vietā.

Bioderma ūdens sejai – vasarā bija super, drēgnajā rudens laikā vairs šādus līdzekļus neprasās, kad pieslēgs apkuri tādu sākšu lietot atkal.

Gliss Kur izsmidzināmais kondicionieris matiem – šo visu laiku pērku atkārtoti, izmantoju mitros matos pirms žāvēšanas ar fēnu un arī tad, kad mati no rīta sagulējušies.

Clinique sejas mazgājamais – nopirku gadu atpakaļ ar akciju 20 LVL par 400ml. Maigs sejas mazgāšanas līdzeklis, kurš nekož acīs. Labprāt nopirktu vēl.

Depend – kociņi kutikulas atbīdīšanai, pirku Rimi, man patika.

Akne BP5 – aptiekā nopērkams līdzeklis pret pūtītēm, lietoju šad un tad, kad bija izsitumi uz sejas. Metu ārā, jo beidzās termiņš. Gribēju nopirkt jaunu, aptiekā nebija, ceru, ka šos vēl ražo.

Bioderma krēms pēc sauļošanās – atsauksme šeit.

Chanel Le Volume de Chanel melnā krāsā – mana mīļākā skropstu tuša, vēloties ieekonomēt esmu nopirkusi divas citas, kuras ir drusku lētākas, bet tomēr Chanel ir daudz labāka.

Septembris

PARAUDZIŅI

Chanel Chance eau fraiche – rūgteni salds aromāts, grūti to aprakstīt, man ļoti patika.

AVON Senses Peaceful Reflection dušas želeja – želeja kā želeja, grūti komentēt, man paraudziņā bija par maz, lai nomazgātos.

Maybelline Affinimat tonālais krēms 24 Golden Beige – tonis man derēja, krēms nosedza labi, bet matēšanu nejutu, diezgan taukains un noturība slikta.

Vichy Idealia Yeux – acu krēms ar mini mirdzumiņiem, ar tādu daudzumu bija par maz, lai saprastu vairāk, bet sajūtas lietojot bija patīkamas.

L’oreal Elseve Ekstraordinary oil – nezinu vai angliski tāpat saucās, paraudziņš no Cosmopolitan, kurš ir krievu valodā. Mani šis ieinteresēja, jo sastāvā ir sešas eļļas. Lietošanas veidi – kā matu masku pirms matu mazgāšanas, pēc mazgāšanas mitros matos, sausos matos, pirms veidošanas utt. Šī produkta aprakstā ražotājs sola, ka eļļa nav smaga, tā principā arī ir, tik nedrīkst iesmērēt par daudz. Šo es labprāt nopirktu pilno iepakojumu.

 

Kā jums veicās ar produktu izlietošanu septembrī?

 

A.

 

 

 

2 Comments