Izlietotie produkti Oktobris #4

Sveikas!

Šodien atrādu oktobrī izlietotos produktus. Āaaa… es īstenībā nepriecājos par šiem rakstiem, man likās, ka izlietot produktus ir ļoti patīkami. Gadās, kad kaut kas apnīk, bet kad beidzās sejas krēmi, kuri jāpērk atkal vietā… man tas nepatīk, jo tas nav interesanti! Tad nu mans sarakstiņš.

IMG_4045

1.CHI Hydrating thirst relief shampoo – ražotājs saka, ka mitrinošs šampūns ar barojošām īpašībām. Šis nelikās nekas īpašs, bet kondicionieris no šīs sērijas gan bija wow!

2.ECHOS Line matu maska ar zīdu, linsēklām un aragāna eļļu. Ļoti patīk, pirkšu atkārtoti pie savas frizieres. Patīk, ka iepakojums ir 1000 ml, lietoju katru reizi kondicioniera vietā.

3.FA dušas želeja – nekas īpašs.

4.Neutrogena roku krēms. Kaut kā šis iepakojums neiepatikās un likās par treknu, metu ārā neizlietotu. Ja ir ļoti sausas rokas šis palīdz, bet pēc tāda līdzekļa neprasās.

5.Salicilskābes uz ādas lietojams šķīdums. Šo pirkšu atkārtoti, labi dezinficēt pumpiņas. Labs produkts par lētu naudu. Lietoju neatšķaidītu.

6.ISANA plāksnītes nagu lakas noņemšanai. Šīs labas, ātrs variants iemest somiņā vai turēt darba atvilktnē visādam gadījumam. Nenoņems laku ar daudz spīdumiem, bet tā ir ok.

7.Bioderma Sebium Global krēms. Šis krēms uztur manu seju rāmjos. Izsitumi ir, bet mazāk. Lietoju diezgan neregulāri, bet pārsvarā vakaros, jo āda pēc viņa rullējās (tam ir nolobošas īpašības).

8.Chanel Vitalumiere Aqua 30 Beige, šīs bija mana mīlestība, domāju, ka nopirkšu vietā tādu pašu, bet varbūt toni gaišāku, piemēram, 20 Beige.

9.MUFE HD paraudziņš tonī 125 Sable/125 Sand. Man ļoti patika, tonis arī man derēja. Nemaz nelikās tik traki smags un sedzošs, es mierīgi varētu nēsāt ikdienā. Kā es to dabūju?Iegāju MUFE veikalā un pajautāju paraudziņu – that’s it!

10.MUFE Face & Body paraudziņš tonī 20 Ivoire/ 20 Ivory. Šis tonis man arī derēja. Konsistence pat likās cietāka un stīvāka nekā HD. Šis pat likās sedzošāks un nepaklausīgāks, kas mani izbrīnīja. Ja būtu jāizvēlas, laikam pirktu HD tonālo, ne šo.

IMG_4046 IMG_4047

 

Tadāāā… kad apraksts pabeigts viss ielido mistkastē un ir atvieglojums.

Kā jums oktobrī veicās ar kosmētikas līdzekļu izlietošanu?

 

A.

6 Comments