Izlietotie produkti Novembris #5

Sveikas!

Vēl viens mēnesis ir paskrējis vēja spārniem. Man gan nav daudz ko atrādīt, bet izlēmu, ka šo tukšo produktu rakstu šomēness nevēlos izlaist. Šoreiz vairāk nevis izlietotie produkti, bet gan skapja revīzija, izmetu vairākus pilnus un neizlietotus iepakojumus, jo tā arī nepiepatikās.

izlietotie_produkti

Oriflame HairX Heat Protection Lotion – tā arī nelietots nomētājās vairākus gadus, izmetu laukā.
Depend Chloe skropstas – šīs man ļoti patīk, izskatās diezgan dabiski. drusku nogriežu stūrīšus, jo skropstu līnija man pa garu. Skropstas pirkšu vēl, īpaši tagad uz svētkiem.
Palmolive Men Sensitive skūšanās putas – viss kas saistībā ar skūšanos ir vīriešu, strādā labāk, tieši beidzās un tieši pārgāju uz vaksāciju.
Dove Invisible dry dezodorants – šis ir ļoti labs, uz melnām drēbēm gan atstāj švīkas. Dove dezodoranti ir mani mīļākie, bet pašlaik lietoju Collistar dezodorantu, aizdomas, ka pie Dove neatgriezīšos, tikai jāiztērē vēl krājumi.
Dzintars Jūrmala 24UVB aizsargbalzāms – mētājas neizlietots jau divus gadus, metu laukā, bet noteikti pirktu vēl.
Dzintars 12UVA sauļošanās balzāms – šis tāpat mētājas neizlietots jau divus gadus.
Giovanni Frizz be gone serums – izlietoju pusi iepakojuma matu galiņiem, man nekādu efektu nedeva, tādēļ nebija iedvesmas pabeigs iepakojumu līdz galam.
Clinique anti-blemish solutions clearing gel – šo paraudziņu man iedeva veikalā Douglas par pirkumu, ļoti laba manta, šo ierakstu wishlistā nākotnei. Ar šo mazo paraudziņu man pietika vairākām dienām, stipri spirtots saturs, bet neklāju uz visas sejas, bet gan dieši uz pumpām uz nakti. Ja ir kāds riebīgāks iekaisums uz sejas, nakts laikā burtiski izžūst.

Decembrī centīšos vairāk lietot ārā iesāktos šampūnus un ķermeņa krēmus. Īstenībā bija vēl divi produkti ko pievienot šim rakstam, bet aizmirsu nofotogrāfēt, tādēļ tie gaidīs decembra rakstu.

Kā jums veicās ar tukšajām bundžiņām Novembrī?

A.

6 Comments