Izlietotie produkti Jūnijs #1

 

Sveikas!

Lietainais Jūnijs ir paskrējis ātri, tā kā savu blog sāku rakstīt jūnija beigās, daudzus tukšos iepakojumus jau paspēju izsviest laukā.
Bet te šomēness un katru mēnesi būs izlietoto produktu atskaite, tas man dos motivāciju iepirkto lietot cītīgāk.
Dīvainā kārtā ir tādi produkti, kurus gribas ātrāk iztērēt, jo paliek garlaicīgi lietot, bet ir arī tādi, kuri ir dārgi, vajadzīgi un visi vienmēr beidzas vienā mēnesī. Pfu, pfu, pfu ne šajā! Tā nu seko apraksts no kreisās puses:

1.PLANETA ORGANICA SHAMPOO DE PROVENCE visiem matu tipiem. Fantastisks nosaukums, smarža un solījumi. Izmazgā matus labi, man tomēr prasās papildus barošanu balinātiem matiem, kā jau organisks šampūns puto mazāk, tādēļ ātrāk iztērējās. Domāju, ka pamēģināšu kādu šampūnu no šīs sērijas tieši sausu matu kopšanai.


2.PLANETA ORGANICA COCOA SHOWER GEL. Man ļoti garšo šokolāde, tādēļ šo izvēlējos. Smarža ļoti patīkama, bet šis līdzeklis nemazgā, pēc dušas joprojām jutos netīra, tādēļ izlietoju roku mazgāšanai.


3.WELLA PROFESSIONALS BRILLIANCE smalkiem, normāliem, krāsotiem matiem. Šis ir hīts, pērku pie savas frizieres. Īstenībā šis ir otrais pilnais iepakojums, pirmo iepakojumu biju jau paspējusi izmest laukā. Pēc šī šampūna neprasās maskas un kondicionieri pat balinātiem matiem.


4.GARNIER SKIN NATURALS PURE ACTIVE 3 IN 1. Vēl viens hīts, kuram jau ir nopirkts otrs iepakojums. Kā masku lietoju reti, bet patīk dziļi attīrītā sajūta pēc lietošanas. Man ir taukaina āda, šis arī nesausina.


5.GARNIER EXPRESS 2 IN 1 EYE MAKE-UP REMOVER. Lēts un labs, notīra acis perfekti, drusku atstāj eļļainu sajūtu, bet to likvidēju ar micelāro ūdeni pēc tam. Līdzīgs Nivea zilajam divfāžu noņēmējam.


6.ISANA NAGELLACK ACETONFREI. Iekšā 30 plāniņas plāksnītes nagu lakas noņemšanai. Patīk, ka nesmaržo pēc acetona, ir eļļains, emulsiju lakas noņem perfekti, ērti paņemt līdzi somiņā. Mīnuss ir tāds, ka nagu lakām ar spīdumu un perlamutru tomēr labāk derēs kas spēcīgāks, citādi ar šo līdzekli stipri jāberž nagu.


7.BodyShop veikalā par pirkumu dabūju Greipfrūta sorbertu ķermenim 5ml. Smarža forša, svaiga, bet, ja ieziež visu ķermeni man par traku. Varētu lietot tādu roku krēma vietā smaržas dēļ.

 

A.