IZLIETOTIE PRODUKTI JANVĀRIS #7

Sveikas!

Pienācis brīdis janvāra tukšajai tarai, es nevaru nociesties, tādēļ negaidīšu janvāra pēdējo dienu šim rakstam. Dīvoklī jau tā vietas maz un negribas ne dienu ilgāk glabāt mistkastes maisiņu, kurš uz mēneša beigām palika tikai pilnāks.

Beauty_blogger

Sākšu no kreisās puses:

Bioderma Sebium sejas mazgājamā želeja – viegli puto, attīra taukainu ādu, man ļoti patika, žēl ka beidzās, pirkšu atkārtoti.
Sensodine zobu pasta jutīgiem zobiem – šī labi palīdz jutīgiem zobiem, noteikti, ka pirkšu vēl.
Grabtree & Evelyn roku krēms – tāds ļoti viegli mitrinošs, man prasās kaut ko treknāku ziemai.
Wella Brilliance šampūns krāsotiem normāliem un plāniem matiem – jau n-tā pudele, jau lietoju jaunu, pagaidām šis šampūns man ir favorīts. Pērku pie savas frizieres.
Stenders Vīriešu masāžas eļļa – vēl viens favorīts, patīk mums abiem ar draugu, smaržo gan pēc lavandas, gan pēc eikalipta, noteikti prirkšu vēl, bet nākamreiz lielo iepakojumu. Vēl piebildīšu, ka smarža atgādina ESPA aromātterapijas masāžas eļļas, tā kā patīkami liek atsaukt atmiņā ESPA.
Isana nagu lakas noņēmējs – šī jau ir klasika, jau ir nopirkts lielais iepakojums vietā.
Bioderma Hydrabio Legere mitrinošs krēms – ļoti patīk, mitrina, labi iesūcas, nepadara taukainu ādu. Pirkšu atkārtoti.
Inglot Secret Volume tuša – nekad vairs, sākumā likās vienkārši no tām atdalošajām tušām dabiskajam izskatam, pēc kādiem diviem mēnešiem sakalta un sāka birt.Izmesta nauda!
Chanel Le Volume – šī man stāv izmešanai no decembra, bet aizmirsu nofotogrāfēt rakstam, ir nopirkta jau vietā. Mana vissmīļākā tuša.
Inglot izgaismotājs – ir nopirkts jau vietā trešais iepakojums pēc kārtas, pirkšu vēl un vēl.
Oriflame Volume Build tuša – vēl viena izmesta nauda,  lietota vien pāris reizes, nepatīk pārāk dabiskais izskats, nevar uztaisīt dramatisku efektu, arī ilgi žūst.
L’oreal nagu laka color riche tonī 805 – šis bija mans rudens favorīts starp lakām un dievinu to joprojām, palika bieza un izkalta pusē, meitenes varbūt atjaukt ar nagu lakas noņēmēju? Vai nav laba doma un jāmet ārā un jāpēr jauna?
Makeup Factory acu ēnu bāze – šī arī uz izmešanu mētājas kādu laiku, savu darbu veica ļoti labi, tik tagad vairs tādu nevar nopirkt pie mums, pirku sen atpakaļ veikalā Disco.
Acu ēnas Hean – šīs pirku kādus..oj…trīs gadus atpakaļ Bell veikalā uz Čaka ielas. Bet kaut kā nemaz nelietojās, jo swatchi uz rokas ir ļoti skaisti, bet uz acīm izskatās kā fingāli, man pavisam nepiestāv. Kaut kā žēl, bet laikam jau jāatbrīvojas beidzot, jo atgādina par neveiksmīgo pirkumu.

Tas arī manā tukšās taras maisiņā viss. Kā jums gāja ar tukšo taru janvārī?

Aija

6 Comments