Izlietotie produkti Augusts #2

Sveikas!

Jūlijā neizlietoju neko, jo biju atvaļinājumā un visu lietoju minimāli, protams turpināju mazgāties. Tādēļ augustā pacentos vairāk. Izlietotos produktus sadalīju kategorijās. Sākšu ar matiem.

IMG_2430.JPG

Šis bija fantastisks pārītis pēc kura ilgojos, pareizāk sakot mani mati ilgojas. Wella Professionals šampūns krāsotiem matiem, padara matus smagus, viegli ķemmējamus un mirdzošus. CHI Luxe mitrinošs balzāms, bet efekts bija kā pēc labas maskas.

IMG_2432.JPG

Dove dezodoranti nekož pēc padušu noskūšanas, labi smaržo un rada svaigu sajūtu, bet pavisam neaptur svīšanu. Lai būtu efekts, šos iepūšu vēl pāris reizītes pa dienu. Abi atstāj švīkas uz drēbēm, viņi visi atstāj, nekad neticēšu, ka ir tādi, kas neatstāj.

IMG_2433.JPG

MaxFactor tonālais krēms ir vidēji sedzošs un neaizsprosto poras, izskatās diezgan dabiski. Loreal Lumi Magique vairāk rada maskas efektu, nosprosto poras, bet iziešanai uz balīti vai randiņu šad un tad der. Ja uz savas taukainās ādas lietotu šo katru dienu būtu briesmas, aizsērējušas poras un pumpas.
Bioderma ūdens komentārus neprasa, jau ir nākamais vietā. Inglot izgaismojošs korektors ādai zem acīm, tonis 54, ļoti skaists tonis, ar šo produktu nav iespējams izskatīties nogurušai.

IMG_2434.JPG

Bioderma Sebium maska sejai paraudziņš man patika, savilka seju, poras izbalinaja, pumpas nokalta. Mīnuss ir, ja parēķina, tad viena tūbiņa pietiktu 5 reizēm, kas ir tikai mēnesim, varbūt ir dārgi, bet laikam tomēr nav, es nevaru saprast. Domāju iegādāties lielo iepakojumu. Tālāk Espa dušas želejas un ķermeņa losjona miniatūras. Smarža patīk, jo atgādina Espa pavadīto laiku un relaksāciju. Smaržo pēc lavandas, kumelītēm, piparmētras.

Tie bija mani augusta laikā iztērētie produkti, jāsasparojas septembrim.

Veiksmīgi!

A.