Inglot pirkumi + makeup

Sveikas!

Piektdienā ar draudzeni bijām ieklīdušas Inglot veikalā Riga Plaza. Man tieši bija beidzies Inglot izgaismotājs zem acīm tonī Nr.54. Diemžēl veikals ir izpirkts un savu toni nr.54 nedabūju, bet nebēdāju, jo dabūju gaišāku toni nr.53. Man arī ļoti gribējās izteikti fuksija rozā vaigu sārtumu, to arī nopirku un esmu sajūsmā par cenu un kvalitāti, iepakojums vaigu sārtumam varēja būt labāks, noskopojos kastītei 6 Eur, kas ir produkta vērtība. Pārdevēja veikalā laipna un izpalīdzīga. Lai gan draudzene arī vēlējās nopirkt vaigu sārtumu, viņai nekad vaigu sārtums nav bijis. Pārdevēja iedeva dažus toņus, kuri varētu derēt. Toņi bija smuku, un viens pat man likās ļoti smuks un atsvaidzināja draudzenes seju, tomēr pārdevēja to uzklāja dīvainā veidā, kā tādu līniju no deguna līdz matu līnijai. Manuprāt te atkal bija vainīga Inglot ota, kura ņem par daudz produkta un ar kuru nav iespējams iztušēt. Man arī trūka pieredzes draudzenei parādīt kā tad īsti vaigu sārtums tieši viņas sejas tipam jānēsā. Es protams arī ne vienmēr esmu pārliecināta vai pareizi nēsāju vaigu sārtumu. Bet noteikti ne kā taisna, neiztušēta svītra. Tur pārdevēja konsultante drusku nofeiloja, citādi draudzene smuko toni būtu nopirkusi. Bet nemetam plinti krūmos, sarunājām, ka citu dienu vēlreiz ieiesim veikalā, pamēģināsim draudzenei ko piemērotu atrast. Un atkārtošos Inglot otas gan atstāja briesmīgu iespaidu, produkta testēšanai pārdevēja iedeva Inglot otu, kura bija tik asa, ņēma tik daudz produkta no testera. Es krāsoju sārtumu ar RealTechniques – blush brush, kas ir wow salīdzinot ar Inglot otu.

Inglot1

Te produkti iepakojumos, pagaidām vaigu sārtumu arī lietošu šādā, ja sajutīšu, ka produkts labs un ir vēlme daudz to nēsāt līdzi, iegādāšos arī kastīti.

Inglot, Under eye corrective Illuminator, Nr.53 – 13.50 EUR

Inglot, Freedom system AMC blush Nr.62 – 6.50 EUR

Inglot2

 

Te var redzēt pašu izgaismojošo zīmulīti, kurš man neliekas sliktās par divas reizes dārgākiem brendiem. Ar šo zīmulīti nav iespējams izskatīties nogurušai. Tas tik labi izgaismo zem acs, lietoju to gandrīz katru dienu virs tonālā krēma. Man nav tā, ka būtu izteikti loki zem acīm, bet dievinu šo izgaismojošo efektu.

Inglot3

Svači uz manas rokas, kā redziet vaigu sārtums, nav tik intensīvs kā kastītē, bet tomēr pigmentēts. Atstarojošais līdzeklis ir pa rozīgu, bet labi saplūst ar manu “dzelteno” ādu.


57
64

 

Mans mēģinājums atrādīt rozā vaidziņu :). Uzkrāsots ir tikai labais vaidziņš, un zem labās acs ir Inglot atstarotājs (no jūsu puses tā ir kreisā puse).

RT_ota

Šī ota ir the best ever vaigu sārtuma uzklāšanai! Viņa ņem nedaudz produktu, apaļais gals palīdz smuki iezīmēt vaidziņu, sariņi ir maigi. Otiņa der arī pūdera un bronzera uzklāšanai.

 

Jauku vakaru!

A.