Inglot pigments

Sveikas,

Pirms svētkiem es speciāli devos uz Inglot veikalu, lai nopirktu skaistu zaļu acu ēnu pigmentu. Man prātā nebija nekas specifisks, biju tikai iztēlojusies aptuveno ideālo krāsu.  Meitene, kas tajā dienā strādāja veikalā man ļoti palīdzēja un es nopirku Inglot Clear Eye Shadow Pigmentu #56. Konsultante smējās, ka kaut arī iepakojumā ir 2g, un tas šķiet diezgan maz, šis pigments man pietiks visam mūžam.

Makeup izmantojot šo pigmentu šeit.

Inglot_beauty_blogger

Man ļoti patīk šī krāsa, jo tā ir tik tīra, spīdīga un pigmentēta. Šo pigmentu var nēsāt gan vienu pašu gan virs kādas zaļas acu ēnas, bet rezultāts būs identiski košs. Inglot veikalā es izveidoju sev vienkāršu acu makeup ar šo toni, ievilku zaļas eyeliner līnijas gar acu augšējā skropstu līniju un arī apakšējo līniju. Man ļoti patik rezultāts, manuprāt labi izcēla manu zaļo acu krāsu. Pēc am visu dienu nostaigāju ar šo pigmentu uz acīm un tas neizsmērējās un neiekrita acs locījuma līnijā.

Otrā lieta ko nopirku gan spontāni bija izgaismotājs, korektors zem acīm tonī #54, šis ir mans jau trešais izgaismotājs no Inglot, un noteikti pirkšu to vēl atkārtoti. Tas ir ideāls fotogrāfijām un dienām, kad nepieciešams noslēpt sagurumu sejā.

Vai lietojat izgaismotāju zem acīm ikdienā? Vai mēģinājāt kādu no Inglot pigmentiem?

Aija

Tags:
One Comment