Inglot acu ēnas #428 un Secret Volume tuša

Sveikas!

Pirmais nopietnais gājiens uz Inglot bija drusku mulsinošs, kaut ko gribējās no ēnām, bet īsti nevarēja saprast ko un kādā krāsā. Kādu laiku jau sapņoju par zilām acu ēnām, bet īsti nebiju sapratusi kādu toni es gribu. Inglot veikalā izmēģināju spilgtākus un gaišākus zilus toņus, viens no spilgtajiem man patika, žēl, ka nepierakstīju numuru, jo šoreiz to nenopirku. Gribējās nopirkt kaut ko tādu, kas tiešām patiku, un, kas negulētu vienkārši atvilktnē. Jau uz beigām, kad biju zaudējusi cerības kaut ko nopirkt, izmēģināju ēnas #428. Gandrīz pagāju tām garām, jo pārdevēja iesaucās, ka tās jau gandrīz kā melnas. Bet nekā! Tās ir melnas, bet ar zilu spīdumu vai arī otrādi, zilas ar melnu spīdumu. Ļoti skaists tonis, var viegli aizstāt ikdienā melno zīmuli, kuru parasti lietoju. Mana mīļā tuša Chanel Le Volume ir gandrīz beigusies cerībā ietaupīt savu budžetu paņēmu Inglot Secret Volume, kurai ir līdzīga birstīte. Domāju, ka pacietīšos bez paletes, kura Inglot ir jāpērk atsevišķi, bet nenocietos. Tagad ir viena brīva vietiņa ēnām un vēl nevaru izlemt kādām.

1

Inglot, Freedom system AMC blush #62 – 6.50 EUR
Inglot, Freedom system eye shadow pearl #428 – 5 EUR
Inglot, Freedom system palette – 6.50 EUR
Inglot, Secret Volume mascara – 12.50 EUR

2

3

Šādi palete izskatās ar vāciņu, kurš turas uz magnētiņiem, ērti un skaisti manuprāt. Magnēts turas stingri, nav iespējams paraut vāciņu uz augšu, es veru vaļā slidinot uz sānu.
4

Acu make up pa dienu birojā, ar mitru otiņu uzvilku līniju gar acs augšējām skropstām, nedaudz iezīmēju ārējā stūrītī un uz apakšējās līnijas.

6

Salīdzinu Inglot Secret Volume ar Chanel Le Volume tušas birstīti. Inglot veikalā uz aci likās, ka birstīte tāda pati kā Chanel, bet nē. Inglot tuša vairāk atdala un rada kārtīgu skropstu efektu. Chanel vairāk saķepina, man pašai patīk saķepinātas skropstas. Šodien testēju Inglot tušu, godam nostaigāju ar to visu dienu, nebira, neizsmērējās, nekāda vaina, bet nav nekāda īpaša efekta, parasta skropstu tuša.

Kādi jums pēdējie kosmētikas pirkumi rudenim?

Jauku vakaru!

A.

 

2 Comments