Grabtree & Evelyn travel sized kit review

Sveikas!

Šodien es vēlos jūs iepazīstināt ar kopjošo kosmētiku, kuru saņēmu dāvanā. Man vienmēr ir patikuši mazie iepakojumi, jo tie ir tik jauki un tos ir viegli paņemt līdzi. Man vislielākais prieks ir par mazo roku krēmu, kuru var ērti ielikt līdzi somiņā. Jo mans pašreizējais roku krēms no Jeunesse ir 150 ml tilpumā un tērējas jau mūžību (nedaudz mazāk jau kā gadu), ja ieliek somiņā aizņem daudz vietas, tādēļ stāv darbā uz galda.

ge1

Viss iepakots glītā kastītē ar lodziņu. Šī ir mana pirmā iepazīšanās ar šo ražotāju – Grabtree & Evelyn.

ge3 ge2

Ja vien es pareizi iztulkoju sastāvu, roku krēmam tas ir iepriecinošs, iekšā gan ir visas sliktās vielas arī, bet saraksta augšgalā ir makadāmijas sēklu eļļa, šī sviests un īsts apelsīnu ekstrakts,  urea acid cik saprotu drusku noņem cieto ādu un mīkstina. Kopumā šie nav nekādi eko produkti, bet priecē, ka ekstrakti, šī sviests un makadāmijas eļļa arī ir klāt nevis tikai minerāleļļa. Bet es gan īpaši nemāku tulkot šos sastāvus.

ge5

No kreisās uz labo pusi: Dušas želeja, ķermeņa losjons un roku krēms.

Taracco Orange eucalyptus & sage skin Invigorating Bath & Shower gel 50ml – atsvaidzinoša dušas zeleja. Neputo īpaši daudz, bet atstāj eļļainu kārtiņu uz ķermeņa. Smaržo tāpat kā roku krēms un ķermeņa losjons.

Taracco Orange eucalyptus & sage skin refreshing body lotion 50ml – ļoti smaržīgs, vieglas konsistences un pašķidrs krēms. Ātri iesūcas ādā un vairāk smaržo nekā mitrina. Smarža saglabājas vēl visu vakaru, es pamēģināju tikai uz rokas, droši vien nevarētu ar to iesmērēt visu ķermeni, jo tad man būtu grūti aizmigt, neesmu spēcīgu aromātu cienītāja. Bet tā ir ļoti patīkams.

Taracco Orange eucalyptus & sage ultra – moisturising hand therapy Roku krēms 25g – vairāk jūtu citrusa aromātu nekā eikaliptu. Diezgan svaigs un ziemīgs aromāts. Krēms labi iesūcas ādā, mitrina un nepadara rokas treknas. Pēc tam mierīgi var strādāt ar papīriem. Ļoti parocīgs iepakojums nēsāšanai līdzi somiņā. Man patīk mazais, melnais korķītis atgādina The Body Shop kaņepju roku krēma iepakojumu. Ātri tērējas un tas neiepriecina, bet vismaz papildinās drīz tukšo produktu sarakstu.

 

Nopērkams: feelunique.com

A.