Foto makeup

Hey!

Sveiciens šajā ziemīgajā rītā! 1.decembris…wow, gads tulīt būs paskrējis, cītīgi gaidu Ziemassvētkus.

Pēdējā laika lepnums man ir foto makeup pašai sev, neesmu speciāli par šo lasījusi pamācības, bet esmu atklājusi, kas fotogrāfijās izskatās labi tieši man. Salīdzinājumam parādīšu dažus failure, kuri man ir bijuši dažus gadus atpakaļ. Darba vietā mums nāk profesionāls fotogrāfs reizi pusgadā un taisa visiem portretus. Tāpēc varu salīdzināt ar citiem gadiem, ko uz fotogrāfijām labāk nevilkt un kā nekrāsoties. Pašas sākuma briesmīgākās biles esmu pat izdzēsusi, bet tāpat ir ar ko salīdzināt. Sākšu manuprāt ar neveiksīgu foto makeup.

Photo1

Ikdienai šāds make up ir tīri ok, bet īpaši melnbaltā bildē nav pārāk glaimojošs. Mans secinājums ir, ka uzacīm priekš fotogrāfijas ir jabūt tā iekrāsotām, ka dzīvē pat izsktās stipri par tumšu. Nākamā kļūdiņa ir melns acu laineris un skropstu tuša. Te prasās iztušēt kādu tumši brūnu ēnu uz augšējā plakstiņa, citādi tā melnā kontūrlīnija bildē izskatās diezgan dīvaini, kaut gan dzīvē ir ļoti labi. Tālāk lūpas – tās noteikti uz fotogrāfijām ir jāierāmē visamaz ar sava lūpu toņa zīmuli un jāiekrāso ar tumšaku lūpu krāsu, citādi bildēs lūpu nav, tās izskatās ļoti šauras. But not a hanging offence! Mācos no kļūdām.

photo2

Šeit mani uzkrāsoja profesionālis, bet es nepaklausīju  un notīrīju lūpas un lūpu zīmuli, uzkrāsoju rozā lūpas kā ikdienā. Uzacis varēja būt tumšākas, jo manuprāt uzacis kontrastē ar tumšo smokey eyes. Te man ir diezgan bieza tonālā kārta un biju arī diezgan pumpaina, izdevās to labi noslēpt, jo bildē to neredz. Darba kolēge mani iepazīstināja ar hilighteri, kuru krāsot zem acs, šeit to veselīgi mirdzošo efektu labi var redzēt. Var redzēt, ka vizāžiste ir ietonējusi (kontūrējusi) man vaigu kaulus, bet manuprāt pilnīgi lieki, jo man tie tāpat ir diezgan izteikti. Savukārt vaigu sārtumu neredz, tas vispār baigi slēpjās bildēs, joprojam man ir mistika.

photo3

Te mans nesenais foto makeup, priekš kura centos, piedomāju un vienkārsi eksperimentēju. Noteikti, ka fotogrāfs ir arī nedaudz pastrādājis ar fotošopu, bet kopumā sejas āda man bija laba tajā dienā. Aprakstīšu pa punktiem kam es pievērsu  uzmanību:

  • Seja – ir tonālā kārta virsū, bet nav arī nenormāli biezs klājums, T-zonā uzklāju pūderi, lai nespīd piere.
  • Zem acīm uzklaju Inglot izgaismotāju, superīga lieta, dabisks un veselīgs atspīdums zem acīm.
  • Vaigu sārtums ir diezgan spilgti rozā, bet te tas ir vienkārši izzudis, ļoti žēl, ja godīgi.
  • Nekādu kontūrēšanu neveicu, citādi būtu pavisam iekrituši vaigi.
  • Uzacis iekrāsoju ar tumši brūnu ēnu, lai tās labi izceltos.
  • Acīm gar augšējo skropstu līniju izpludināju brūnas ēnas un iezīmēju līniju ar melnu acu zīmuli. Apaksējo iekšējo acs līniju iezīmēju ar NYX Jumbo Milk zīmuli, lai acis būtu lielākas. Šo pašu balto zīmuli uzklāju arī acs iekšējos kaktiņos. Tuša ir uzklāta kā parasti.
  • Lūpas ir spilgti rozā, pat fuksiju krāsā un te to toni diemžēl pavisam neredz, bet lūpas ir!

photo4

Kopumā esmu apmierināta ar iznākumu, būtu ļoti interesanti, ja meitenes padalītos ar pieredzi foto makeup komentāros, man būtu interesanti lasīt viedokļus.

Veiksmīgu un skaistu šo nedēļu!

 

A.

8 Comments