Ecolab Detox Body Scrub with Organic Sugar

Sveikas!

Pēdējie raksti manā blogā par skrubjiem vien, bet vispār vannas istaba ir pārvērtusies par SPA, kur katru dienu var baudīt dažādus aromātus, sevis lutināšanu un relaksāciju.  :) Ziemassvētkos man uzdāvināja EcoLab skrubi ķermenim. Šis ir salīdzinoši jauns produkts, kurš nopērkams Siberikā.

Beauty BloggerFotogrāfijas ņemtas šajās vietnēs – baziliks, kumkvats, griķu medus

Šeit mans mēģinājums ilustrēt to, kas atrodas šajā skrubītī, pats skrubītis izskatās pēc samalta pesto, jo tur iekšā ir baziliks. Smaržu dod kumkvats, kaut es vairāk jūtu zemenes nevis citrusus. Vēl sastāvā ir griķu medus.

Ražotājs saka, ka šis produkts nesatur parabēnus, silikonus, sintētiskus konservantus un krāsvielas. Satur 99% augu izcelsmes ingridientus. Organiskās Šī un mandeļu eļļas baro, mitrina un mīkstina ādu, padara to maigu un gludu. Kumkvata ekstrakts piesātina ādu ar vitamīniem un notur mitrumu ādā. Griķu medus baro, atjauno un izdzen toksīnus. Bazilika ekstrakts ir antioksidants, tas tonizē un atjauno ādu.

IMG_5839

Lietošanā jau viss vienkārši, dušā pēc mazgāšanās kārtīgi ar šo noberžos. Skrubis nav ass kā jau cukura, bet noteikti kaut ko jau noskrubē.

Man jau patīk tādas asākas izjūtas, piemēram Drogās nopērkamie rozā cimdiņi, līdzīgi kā jauno kartupeļu mizošanai bez naža. Kad iznāku no dušas, noberzusies ar rozā cimdiņiem, visa sarkana un sūrstoša, tad es varu pateikt, jā es esmu tīra.  Bet tā lai pēc šī justos tīrāka, tā nu gan nav.

Mani pirkstiņi jau bija iebraukuši burciņā, pirms to nofotogrāfēju, vai tad es varu nociesties! Domāju, ka iztērēšu šo viens un divi, jo man patīk smērēt daudz un netaupīt. Pie tam man patīk ieziesties ar kaut ko garšīgu, ko gribētos apēst, tāpēc turpināšu lietot šo skrubi. Duša un āda nepaliek zaļa, viss viegli nomazgājas. Skrubis nemaz nav eļļains. Smarža ir pasakaina, kaut rakstīts, ka 99% no dabīgām sastāvdaļām, jūtu nedaudz kaut ko sintētisku smaržā, tas laikam būs tas 1%. Bet kopumā noteikti iesaku, man patīk!

Kur nopirkt: Siberika

Cena: Piedodiet, nezinu, jo man skrubi uzdāvināja.

Vai esat mēģinājušas šo Eco Lab skrubi? Vai lietojat skrubjus? Ja lietojat, vai tas tiešām dod kādu efektu, vai vienkārši patīkams rituāls dušā? Vai kāda fano par Drogu, Body Shop vai citiem rozā cimdiņiem, kuri dušā kārtīgi noberž ādu?

Aija

2 Comments