Dienas makeup – Unastyle imidža skolā

Sveikas!

Vai redzējāt to jauko, balto sniedziņu, kas snieg mana bloga pirmajā lapā? Dikti mīlīgs un pūkains!

Paldies blogerei Janai par uzaicinājumu par makeup modeli Unastyle skolā. Jana ir tik atvērta un pozitīva! Bija prieks iepazīties ar tik komunikablu cilvēku, labs noskaņojums visam vakaram bija garantēts. Nokļuvu vienkārši paradīzē, kur vienā telpā meitenes krāsojas, runā par kosmētiku un viss notiek tikai ap un par kosmētiku. Skatījos apkārt kā lūriķis uz visu kas notiek, bija nenormāla ziņkārība. Atmosfēra man ļoti patika. Jau apsveru domu stāties skolā no nākamā mācību gada. Selfijs pirms paša pasākuma, te redzams pluss/mīnuss mans dienas makeup – melns acu zīmulis, melna tuša, tumšas uzacis, tonālais, bronzeris.

beauty_blogger3

Šis pasākums man bija ļoti noderīgs, jo tagad zinu dienas makeup knifiņus un arī to, kas labāk piestāv tieši man. Kā arī zinu, ko man vajadzētu izcelt un ko notušēt. Melns zīmulis, melna skropstu tuša, tumšas uzcis un spīdīgas lūpas – aizmirstiet, tas nav dienas makeup klasiskajā profesionāļu izpratnē.

beauty_blogger.jpg

Janai makeup izdevās ļoti labs. Jana acīm izmantoja acu ēnas maigi brūnos toņos, brūnu acu zīmuli un brūnu tušu. Tonālais ir Make up Forever HD. Drusku mulsināja konturēšana, pasniedzējas centās kontūrēt manu apaļo degunu, bet rezultātā es nejutos kā es, mīlu es savu apaļo deguntiņu…nu!

beauty_blogger4

Vizāžistam dienas makeup ir diezgan liels izaicinājums, jo visam jābūt maigam, iztušētam, mierīgam. Bet tā gribas tās kaķacis un melno laineri. Bet noteikumi jau tam ir domāti, lai tos neievērotu….

 

Aija

6 Comments