Collistar dezodorants rullītis, 24 stundu iedarbība review

Sveikas!

Jauki, ja draudzene padalās ar kādu labu atradumu, jo tā es uzzināju par Collistar multiaktīvo dezodoranta rullīti ar 24 stundu iedarbību. Sākumā biju diezgan skeptiska, jo esmu lietojusi tikai Drogās nopērkamos dezodorantus un Madaras dezodorantu (kurš gan bija pilnīgi garām). Neviens dezodorants mani nepasargā 100% no svīšanas, īpaši kādā saspringtā darba dienā. Tā nu devu šim Collistar dezodorantam iespēju sevi pierādīt.

collistar2

Konsultante Douglas veikalā dezodorantu ļoti noreklamēja, teica, ka tikko pasūtījusi desmit iepakojumus, jo tie ātri tiek izpirkti. Manai draudzenei tas jau ir ceturtais atkārtotais pirkums, es paļāvos uz rekomendācijām.

collistarRažotājs sola: Maigs aromāts. Ātri absorbējas. Sastāvā ietilpst auzu pieniņš, kumelītes ekstrakts. Dezodorants nodrošina svaigumu un labsajūtu visas dienas garumā Antiperspirants. Nesatur alkoholu. Izmantošanai ikdienā. Lietošana: uzklājiet produktu uz tīras un sausas ādas. Nelietot uz iekaisusas vai bojātas ādas.

Draudzene sola: Tērējas ap 5 mēnešiem, lietojot to katru dienu. Dezodorants esot labākais, kurš ir izmēģināts salīdzinot, piemēram, ar tādiem brendiem kā Dior un Biotherm. Kā arī šis dezodorants palīdz novērst svīšanu un nepatīkamu sviedru aromātu.

Manas domas:

Iepakojums: Mīksta tūbiņa, līdzīgi kā krēmam, galā rullītis. Rullējot iznāk tieši tik daudz produkta cik nepieciešams, nav šķidrs un nav arī pārāk biezs. Pozitīvi tas, ka pateicoties mīkstajai tūbiņai līdzekli būs vielgāk dabūt ārā līdz pat pēdējai pilei. 75ml līdzekļa.

Smarža ir patīkama un svaiga. Smaržo pēc kumelītēm. Pavisam viegls aromāts. Es pat teiktu izsmalcināts priekš dezodoranta.

Uzklāšana: Jāuzklāj uz sausām padusēm un jāļauj tam nožūt 5 minūtēs.

Eksperiments ar melnu apģērbu: uzvilku melnu, pieguļošu trikotāžas kleitu un nav nevienas baltas švīkas.

Vai strādā 24 stundas: Pilnība no svīšanas mani nepasargā, ir nedaudz mitras paduses, bet pilnīgi nav sviedru aromāta.

Cena: 16 EUR

Nopērkams: Douglas

Kopsavilkums: Esmu pārsteigta cik šis produkts ir kvalitatīvs un labs. Noteikti šo iesaku. Esmu lietojusi tikai Drogu dezodorantus (Dove, Rexona, Lady Speed Stick) un neticēju, ka var būt kaut kas labāks, bet izrādās ka var. Man patīk konsistence, kas nav lipīga. Man patīk, ka no šī dezodoranta padusēs neveidojas dezodoranta smaržas un sviedru mikslis. Šis dezodorants ir viegls un maigs savā iedarbībā. Nesatur alkoholu un nekož pēc skūšanās. Parēķinot, ka dezodorants kalpos 5 mēnešus cena neliekas vairs tik augsta, jo tas ir 3.2 EUR mēnesī.

 

A.

2 Comments