Bioderma vs Garnier Micellar water

Sveikas!

Līdz šim brīdim turējos pie uzskata, ka micelārais ūdens tas ir tikai Bioderma. Dzirdu aizvien vairāk pozitīvas atsauksmes par Drogās pieejamiem micelārajiem ūdeņiem, kā, piemēram, Nivea, Loreal, Garnier. Devos uz Drogām iegādāties Loreal Micelāro ūdeni ar 50% atlaidi, bet tomēr izrēķināju, ka nemaz tik izdevīgi tas nav salīdzinot ar Garnier, jo Garnier ir 400ml, bet Loreal micelārajam ūdenim 200 ml. Bioderma zaļo un rozā micelāro ūdeni lietoju jau vairākus gadus, savukārt Garnier man ir jaunums. Tad nu dalos ar saviem pirmajiem iespaidiem!

Beauty_porn_biodermaLīdzekļa krāsa un īpašības:

Abus līdzekļus sakratot tie saputo pudelē kā šampūns, abi ir caurspīdīgā krāsā, gluži kā ūdens.

Smarža:

Bioderma smaržo nedaudz pēc atšķaidīta šampūna vai ziepēm, tā tikko jaušami un neuzbāzīgi. Smarža ir patīkama.

Garnier vispār nav nekāda aromāta.

Attīrīšana un sajūta uz sejas:

Abi līdzekļi notīra seju ideāli, man uz sejas bija tonālais uz ūdens bāzes, ūdens nenoturīgā skropstu tuša un melns acu zīmulis. Abi līdzekļi notīra šo kosmētiku vienlīdz labi.

Garša:

Jāpiemin, ka mīnuss Biodermai ir rūgtā garša, kuru var just tīrot nost lūpu krāsu, vai trāpot līdzekli pārāk tuvu mutei. Tas parasti mani vienkārši kaitināja. Garnier nekādas garšas nav.

Lipīgums:

Atkal mīnuss Biodermai, pēc nožūšanas tā puse, kuru notīrīju ar Bioderma ir lipīga. Ar Garnier notīrītais vaidziņš nav lipīgs.

Iepakojums:

Abi iepakojumi ir ērti, korķītis stingri turas virsū.

Tilpums:

400ml – Garnier, rakstīts, ka pietiek 200 lietošanas reizēm.

500ml – Bioderma

Cena:

ap 8 EUR – Garnier, pašlaik Drogās iepazīšanās cena 5.75 EUR

ap 20 EUR – Bioderma, bieži vien aptiekas piedāvā 20% atlaidi

Mans secinājumi: Garnier pluss ir tāds, ka nav garša, smarža un seja nav lipīga pēc lietošanas, draudzīga cena. Biodermas pluss ir tāds, ka drusku drošību man dod Franču dermotologu kosmētika. Bet kopumā, pašlaik es izvēlos Garnier, jo vienkārši neredzu jēgu maksāt vairāk par to pašu produktu un tādām pašām īpašībām.

Kādas ir Jūsu domas par Drogās pieejamajiem micelārajiem ūdeņiem? Vai esat gatavas maksāt vairāk par uzticamu Franču brendu, vai tomēr masu produkcijai arī var uzticaties? Vai izmēģinājāt jau jauno Garnier micelāro ūdeni?

Aija

14 Comments