ARTDECO EYESHADOW BASE REVIEW

Sveikas!

Es nesaprotu kā varēja dzīvot laikos, kad acu ēnu bāzes nebija. Kad man bija 16 gadi un biju sākusi krāsoties (vai pat agrāk, ja tā atceros), domāju, ka tā ir nolemtība, ka ēnas man vienmēr būs plakstiņu rieviņās un ne uz plaktiņa. Bāze pat sapņos nerādījās. Pastāstīšu par produktu, kuru pēdējo 8! gadu laikā pērku jau trešo reizi. Kad šī bāze tikko parādījās likas wow! un īstenībā produkts ir drusku mainījies, jo pirmā bāze kuru pirktu tieši tādu pašu no Artdeco sausināja plakstiņus un vakarā ēnu notīrīt bija grūti, jo pigments bija burtiski ieēdies ādā. Tagad es vairs nejūtu tik labu noturību, bet produkts tik un tā labi strādā.

base

Ko apgalvo ražotājs: Neitrālas krāsas, mitrinoša acu ēnu bāze. Bāzei ir viegla un krēmīga konsistence, bāze palīdz acu ēnai nenogulsnēties plakstiņa locījuma vietā. Šī bāze palīdz acu ēnas uzklāt vieglāk un tās turās ilgāk. Tas ir pozitīvi arī, ka bāze ir piemērota kontaktlēcu valkātājiem, jo mazas acu ēnu daļiņas neiebirs acīs. Acu ēnu bāzes sastāvā ir bisabolol (nezinu, kas tas ir), kas nomierina apsārtušus plakstiņus un baze neitralizē sarkano krāsu. Sastāvā ir E vitamīns, kurš baro un aizsargā acu jūtīgo ādu. Piemērots visa veida acu ēnām. Sastāvā nav izejvielas, kas būtu iegūtas no dzīvniekiem.

Manas domas par šo produktu.

Krāsa: Produktam ir izteikti bēšīga krāsa ar maziem perlamutra spīdumiem. Pieņemu, ka tas ir domāts apsārtumu likvidēšanai kā apgalvo pats ražotājs. Kad uzklāj pa virsu acu ēnas, tad spīdumu nemana.

base3

Iepakojums: Mazs melns ķobītis ar skrūvējamu vāciņu. Vāciņš viegli skrūvējas un turas virsū.

base2

Uzklāšana: Klāju ar pirkstu pa taisno no mazā ķobīša. Garāku nagu īpašniecēm vajadzēs ņemt palīgā nelielu otiņu vai vates kociņu.

base4

Smarža: Te atsevišķi gribēju pieminēt, ka smarža ir asa priekš tāda acu produkta, smaržo pēc skuju kokiem vai vīriešu smaržām. Kad uzklāj uz acs, smarža necērtas degunā, bet tik un tā, kad pasmaržo bāzi ķobītī, smarža ir diezgan izteikta.

Tekstūra: Krēmīga tekstūra, vajag tikai pavisam nedaudz, lai uzklātu uz plakstiņa. Pēc pieredzes zinu un arī esmu dzirdējusi no citām meitenēm, ka šī bāze ātri izžūst. Man gadījās, ka abas iepriekšējās sažuva jau esot pusē. Redzēs cik ilgi šī nokalpos un diezvai varēs paspēt iztērēt visu ķobīti.

Noturība: Neesmu lietojusi luksus klases kosmētikas acu ēnu bāzes, iespējams, ka šī nav pati labākā. Tomēr man darba dienai pietiek, ja no rīta uzklāju ēnas, ap plkst. 18:00 tas sāk minimāli nosēsties acu rieviņās, bet man tas ir ideāli, jo bez bāzes viss ir rieviņās jau pēc divām stundām.

Cena: Ap 10 EUR, nopērkama Drogas, Douglas, Debenhams.

 

Kādas ir jūsu domas par šo acu ēnu bāzi?

 

A.

 

Tags:
10 Comments