Stockmann skaistuma dienas pirkumi – Kiehl’s

Sveikas!

 

Teikšu, ka kopš vakardienas esmu diezgan excited! Paldies tām, kuras priecājās mani atkal redzēt blogā un personīgi man rakstīja, ļoti patīkami!

Kopš esmu patstāvīgā Stockmann kliente, saņemu pa pastu katalogus un kuponus. Stockmann skaistuma dienas ir no 10.novembra līdz 20.novembrim. Jeiiijj!

Es jau nešaubīgi zināju, ka 20% atlaides kuponu iztērēšu Kiehl’s stendā, kaut man patiktu arī Mac vai Chanel, bet uz šiem diviem zīmoliem kuponi nedarbojas.

Challenge numur viens ir Stockmann parkings, iedzinu mašīnu ar aizmuguri ļoti šaurā vietā starp divām kolonnām, garām brauca sieviete un rādīja man ar īkšķi uz augšu, viņa bija pārsteigta, bet kopš man iemācīja parkoties, man tas vispār nesagādā grūtības.

Par Stockmann brīžiem var teikt tā ka, ienācu un viss pārējais kā miglā. Šoreiz centos, lai tā nav. Pa taisno devos uz Kiehl’s stendu. Izvēlējos Kiehl’s Ultra Facial cream 125 ml, kas labi mitrina un Kiehl’s Creamy Eye treatment with Avocado 15 ml. Un protams paraudziņi kā vienmēr nāca līdzi, man patīk, ka Kiehl’s nav skopi uz paraudziņiem.

stockmann_kiehls

Pagaidām par produktiem pilnvērtīgu atsauksmi nevaru sniegt, jo lietoju vien pāris dienas. Bet pirmais iespaids par acu krēmu ir ļoti labs, tas ir diezgan biezas tekstūras un barojošs. Nedēļu atpakaļ biju uztaisījusi sejai diezgan nopietnu pīlingu pie kosmetologa un pēc sejas krēma pāris lietošanas reizēm varu teikt, ka seja palika mitrinātāka un veselīgāka.

Man patīk, ka šie produkti ekonomiski lietojas, tas ir ļoti svarīgi, jo kad pērku sev labu sejas kopšanas krēmu, es negribu to iztērēt mēneša laikā.

Un vēl! Sīkums, bet patīkami. Atdevu Kiehl’s iztērētā produkta iepakojumu un dabūju zīmodziņu, cerams, ka sakrāšu dāvanai.

stockmann_kiehls3

Te mana laimīgā seja par pirkumiem, man patīk staigāt pa veikaliem.

stockmann_kiehls2

 

Vai jūs jau iztērējāt savu Stockmann skaistuma dienu kuponu? Ja, jā, ko izvēlējāties? Vai jums patīk Kiehl’s (teikšu nosaukums priekš manis diezgan sarežģīts).

 

Aija

4 Comments