Primark auskari

Sveikas!

Šomēness biju Londonā ( ai tas jau liekas, ka bija tik sen un daudz laika pagājis :D). Izlēmu joka pēc paķert vairāk bižutērijas auskarus no Primark. Ikdienā tādus nēsāju reti, jo izvēlos kaut ko klasiskāku, piemēram, vienkārši nagliņas ar vienu akmentiņu vai riņķīšus. Tā nu parādu ko ātrumā un daudz nedomājot metu iekšā lielajā iepirkumu grozā.

auskari

 

Sāku no augšējā kreisā stūra.

Zelta riņķi dikti spīdīgi un smagi, es varu sevi iedomāties tos nēsājam, tomēr uzmērot ir dikti smagi auss ļipiņai.

Vēdeklīši ar zilo akmeni pa vidu, manuprāt diezgan efektīvi, bet arī nenormāli smagi, nezinu vai spēšu savas austiņas tā mocīt.

Melnā mežģīne arī pasmagi, bet diezgan eleganti izskatās ausīs un man patīk kā kontrastē ar maniem gaišajiem matiem.

Sudraba bantītes ausī izskatās glīti un akurāti, arī piegaugušas meitenes tādus droši var nēsāt.

Zelta trijstūrīši – šie dikti glīti un interesanti izskatās, ir ērti un nav smagi. Atgādina Guess firmas zīmītes, bet droši vien tas tā nemaz nebija domāts.

Manam draugam visvairāk patīk zelta trijstūrīši un tad sudraba bantītes, sanāk, ka tieši paši lētākie ir arī smukākie auskari. Šos abus pārīšus noteikti ka nēsāšu. Par pārējiem auskariem būs jāsaņemās, jo ļoti nepatīk, ja nostiepj ausu ļipiņu.

Smieklīgi, ka mans draugs vienmēr ir ļoti pret bižutēriju, bet tieši vienreiz man bija ausīs ielikti vieni senāk pirkti Primark auskari un no drauga saņēmu par tiem daudz komplimentus. Tā, ka galvenais jau, lai labi izskatās.

 

A.

11 Comments